Praca

Zaczęty przez Goslawson, 04 Czerwiec 2014, 14:54:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goslawson

Witam,




ANNAcórkaDANUTY

Witam
Szkoda, że daleko. Jestem dyplomowanym opiekunem medycznym, a przy mamuni nauczyłam się dodatkowo odsysać, karmić pegiem i tego jak opiekować się osobą chorą na SLA.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

RILU

#2
Cytat: ANNAcórkaDANUTY w 08 Czerwiec 2014, 18:53:04
Witam
Szkoda, że daleko. Jestem dyplomowanym opiekunem medycznym, a przy mamuni nauczyłam się dodatkowo odsysać, karmić pegiem i tego jak opiekować się osobą chorą na SLA.

W Niemczech ten zawód jest bardzo intratny. Polski dyplom jest akceptowany bez problemów Natomiast musi być zdany egzamin B1 z języka niemieckiego .Ukończenie kursu B1 w Polsce jest nieuznawane w niemczech.Polskie pielęgniarki są przyjmowane na początku jako pomoc pielęgnacyjna i chodzą na kurs, który same opłacają . Jeśli pomyślnie zdadzą egzamin B1 mają równorzędne prawa jak pielęgniarki niemieckie .Taka jest prawda . Warto się pouczyć niemieckiego w Polsce aby było łatwiej przebrnąć przez egzamin B1 w BRD .
Podaję informację , może się przyda  :D

Istnieją firmy w Warszawie ,które exportują siostry do BRD Zdzierają z sióstr ile się da za ich
dobrą pracę nad chorymi .Nie wiem czy firmy są legalne ale Warszawa widocznie wszystko  może !!!
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.