Szpital rehabilitacyjny w Popielówku

Zaczęty przez Marek op, 11 Sierpień 2014, 09:38:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek op

Witam wszystkich serdecznie                   Wybieram sie jutro do szpitala rechabilitacyjnego w Popielowku kolo Jeleniej Gory Jade tam pierwszy raz .Nie ukrywam ze sie ciesze ale jak zawsze mam rebusa co i jak tam bedzie Jestem pozytywnie nastwiony i mam nadzieje ze postawia mnie bardziej na nogi bede mogl wiecej zrobic kolo siebie wiececej sie ruszac.Czy ktos slyszal o tym szpitalu ? Moze ktos tam byl?   Jak wroce to napisze jak tam bylo  Pozdrawiam Marek op

wiesia_m

Witaj Marku,
Okolice Jeleniej Góry pochodzi mój mąż, dowiedziałam się pocztą pantoflową na temat szpitala reh. opinia jest taka,
że zabiegi i jedzenie super tylko obsługa nie za bardzo.
Ale Ty jedziesz tam na rehabilitacje więc będzie OK.
Pozdawiam


Marek op

Witam wszystkich    Wlasnie wrocilem z Popielowka z tego szpitala rechabilitacyjnego Bylem tam 3 tygodnie Jestem bardzo zadowolony z pobytu zabiegi  prowadzone profesjonalnie kadra pomocna przyjazna pacjentowi mila obsluga .Ludzie zyczliwi akurat tak trafilem .Jedzenie jakosciowo smakowo bardzo dobre ilosciowo troszke male porcje ale to rzecz gustu i przyzwyczajen ,da sie przyzwyczaic. Brak sklepiku gdzie moznabyloby cos sobie kupic .3 razy w eygodniu przyjezdza pan z pieczywem i sprzedaje z samochodu Pokoje z wezlem sanitarnym nie trzeb wychodzic na korytarz by sie zalatwic telewizja Jest bardzo fajnie Polecam  Marekop

Iwona Ogórkiewicz

Aktualnie jestem w Popielówku. Jest super. Pan Ordynator bardzo dociekliwy, zainteresowany schorzeniami i dolegliwościami pacjentów. Udziela pomocy w każdej nawet błahej sprawie. Stwarza tak przemiłą  atmosferę, że chce się tu ponownie leczyć.