Potrzebuję Waszej pomocy

Zaczęty przez mab5, 04 Wrzesień 2014, 19:38:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mab5

chodzi o dzisiejszy artykuł w Głosie Koszalińskim, rozwalił mnie, chcę napisać kontrę, ale po kolei:
artykuł propaguje akcję lania wody i jak sami widzicie mówi i tym, że WSZYSTKIE zebrane w naszej okolicy środki w ramach tej akcji zostaną przekazane Panu Mikietyńskiemu......
Pan Mikietyński ma zasługi, owszem, był prezydentem Miasta przez X lat i ma sporo zasług, ale nie jest jedynym chorym na SLA w okolicy....

a wygląda rzeczywistość tak, ze co chwilę jest jakiś koncert charytatywny i zbierają dla Pana M. pieniądze, a teraz Pani Prezes Fundacji Pokoloruj Świat obwieszcza światu, ze wszystkie pieniądze z lania wody przekazuje na jego rzecz.....

a pan R. z Będzina, pani H. z Morskiej i inni - nadal będą walczyć sami....

chorych na SLA jest u nas więcej, wystarczyłoby tylko zadać sobie trud by ich poszukać, np przez jedynego nieocenionego lekarza, który z pełnym oddaniem  towarzyszy tutejszym chorym na SLA do ostatniego tchnienia ....

jedyne wsparcie finansowe jakie otrzymaliśmy w ciągu 4 lat wentylacji taty było wsparcie z DD. Lokalnie nikogo ten dramat nie interesował....

Potrzebuję pomocy przy napisaniu odpowiedzi na ten artykuł. Nie chcę pisać w całości sama, bo ponoć za dużo emocji wkładam w takie teksty. Mogę podpisać imiennie, albo możemy podpisać jako członkowie Stowarzyszenia Dignitas Dolentium. Może ktoś w Was ma lekką rękę do tekstów i trochę czasu dziś wieczorem? popatrzcie na artykuł, za wszelką pomoc z góry dziękuję....


Kowalik

Madziu dzięki że walczysz o nas, nie jesteśmy sami mamy Was w fundacji, mamy Was forumowiczów, to są tylko pieniądze one nie zastąpią miłości ani oddania dla naszych bliskich. Piszesz , że są naszym chorym  oddani ludzie i to dla nas jest bardzo ważne. Pozdrowienia dla wszystkich.

Kowalik

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że wiele osób które brały udział w akcji lania wody wpłacały pieniądze na konta różnych fundacji, które nie zajmują się osobami chorymi na SLA.
Myślę, że wszystkie fundacje wspierające chorych na SLA powinny bardziej się rozpropagować. Ja sama szukając fundację w internecie nie znalazłam innej oprócz DD.