Komórki macierzyste Częstochowa - centrum medyczne klara

Zaczęty przez iza h, 14 Marzec 2015, 08:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iza h

Witam, chciałam się zapytać czy ktoś z was korzystał z usług tego centrum. Chodzi mi o podanie komórek macierzystych. Zgłosiłam mamę i teraz się waham :(

Aska73

i cisza nikt nic nie wie ... > :(

Emiliaaa4

A powiedz gdzie to centrum się mieści?

Aska73


ulika13

Dlaczego masz wątpliwości,  ja również zglosilam mamę ale jestem na etapie wymiany informacji z lekarzem więc nie wiele o tym wiem.

Ogaruus

niestety wszystko wskazuje na to, że to są kolejni naciągacze...
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

Ja też się tam zgłosiłam. po miesiącu dostałam informację, że jestem daleko w kolejce, w trzeciej setce oczekujących.
A co wskazuje, że to naciągacze?

Ogaruus

sama do końca nie wiem... zmienili dane na stronie internetowej, mówili że na 2 osobach próbowali, teraz nie mają zgodny od komisji bioetyczne. ja się na początku na to napaliło, ale teraz się tego boję...
nie chce ich obrażać... tak napisałam troche ze strachu
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

cmklara

Witam, reprezentuję Centrum Medyczne Klara w Częstochowie i bardzo jestem zdziwiona tym co Pani pisze.... Nie zmieniliśmy żadnych danych na stronie, nadal wykonywane są u nas iniekcje komórek (ostatnia miała miejsce w ubiegłym tygodniu). W naszym Centrum zostało wykonanych już kilkanaście zabiegów a nie dwa tak jak Pani pisze. Czas oczekiwania jest rzeczywiście długi ale nie zależy od od nas i nie wynika ze złej woli, bo jesteśmy tak samo jak Państwo uzależnieni od niezależnej - zewnętrznej Komisji Bioetycznej, która wydaje zezwolenia dla Państwa i dla dr Boruczkowskiego na wykonanie zabiegu. Proszę na przyszłość dzwonić do nas z wątpliwościami, bo zabiera Pani nadzieję innym Pacjentom na wiarygodność w terapię komórkami mezenchymalnymi oraz w nasze uczciwe intencje. Pozdrawiam, CM Klara

iza h

Witam, ja miałam wątpliwości dlatego, że czytałam gdzieś, że po podaniu stan pacjentów się pogorszył. Ale dziękuje cmklara za rozwianie tych możliwość :) jestem dobrej nadziei i myśli. Pozdrawiam wszystkich