"Prawo Agaty" słówko o SLA

Zaczęty przez Słońce, 14 Październik 2014, 07:49:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Słońce

Mała jaskółka .....  to dobrze ze w najblizszym odcinku "Prawa Agaty" bedzie kwestia stwardnienia zanikowego bocznego, szkoda tylko ze tak mało ale zawsze coś :)
Pzdr Słońce

AnnaL

Masz rację- nawet najmniejsza "kropelka" informacji jest ważna....

pozdrawiam
ania

Lirka

Napiszcie po obejrzeniu odcinka, proszę, czy według Was choroba jest tam przedstawiona wiarygodnie. Nie jestem z branży filmowej :), tylko interesuje mnie właściwe komunikowanie istoty SLA (spójności objawów różnych odmian SLA) do osób niezwiązanych.

Z mojego punktu widzenia (obejrzałam już odcinek w internecie) są pewne nieścisłości, ale jestem świeżakiem w temacie i może poczekam do emisji tv z moją opinią...

Słońce

Lirka tez obejrzałam w necie wg mnie  za mało jest pokazane bo rownie dobrze może to być chwilowa niedyspozycja. Ważne padają tam słowa ale zapewne większy byłby wydźwięk jeśli przedstawiona osoba byłaby w zaawansowanym stadium choroby co byłoby pokazane.
Wydaje mi się ze i tak duży postęp że jest "kropelka" w serialu o dużej oglądalności. Myśle że może po emisji za pośrednictwem Stowarzyszenia istnieje możliwość wplecenia szerzej tematu") tu prosba do Stowarzyszenia:)
Pzdr Słońce