Grupa modlitewna

Zaczęty przez teresa, 12 Wrzesień 2008, 12:53:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

teresa

Witajcie kochani.
Zwracam się do tych, którzy w każdy piątek o 20.00 łączą się we wspólnej modlitwie. Otóż oglądałam w tv program, w którym pokazano grupę modlitewną założoną przez trzech mężczyzn. Mają oni namacalne dowody na to, że Bóg wysłuchuje ich próśb, ale oni modlą się na różańcu tą samą modlitwą i w intencji danej osoby. Kajka tez to oglądałai umówiłyśmy się obie, że będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Faustyny z prośbą o cud uzdrowienia.  Ta modlitwa bardzo pasuje na piątek - dzień ukrzyżowania Pana Jezusa.
Jeśli są wśród Was chętni do powiększenia grupy to serdecznie zapraszamy   :D
pozdrawiam i do 20.00 dzisiaj wieczorem   :angel:

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

kajka


wlodek2

Proponuję  także  modlitwę   o 21  łącząc się  na apelu Jasnogórskim  .

teresa

Kochani ponieważ samej mi się zdarzyło zapomnieć o naszym wspólnym spotkaniu przy modlitwie to pozwolę sobie sobie przypomnieć nam wszystim, że właśnie dzisiaj jest ten dzień          PIĄTEK  godzina 20.00     :angel:

mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :)

kajka

 :D dzieki kochanie; mnie nie urazilas  ;D ;D ;D bede

Pawel

Przypomin?am o modlitwie dzisi?aj o 20ej, szczególnej ze względu n?a jutrzejsze święto :angel:
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

teresa

Będę z Wamni o 20,00 jak w każdy piątek :)

Marcin

A ja od pewnego czasu modlę się codziennie.

2 miesiące badań i nic,z tygodnia na tydzień czuje się coraz gorzej  :(

Pawel

Przypomin?am o modlitwie dzisi?aj o 20ej :angel:


Przed modlitwą polec?am :)  http://www.mnd.pl/forum/index.php/topic,870.0.html
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anna01


teresa

B Ę D Ę     z Wami  :angel:

MM

#12
W imieniu Stowarzyszenia DIGNITAS DOLENTIUM mam przyjemność poinformować, że następuje zmiana godziny modlitewnej z godziny 20,00 na godzinę 18,00 w każdy piątek.
Zmiana jest spowodowana  mszami, które będą miały miejsce w zaprzyjaźnionym Sanktuarium, gdzie w każdy piątek będą odbywać się msze za ś.p. mojego męża Mariusza, za wszystkich chorych na SLA oraz za  Stowarzyszenie i jego członków.
Pozdrawiam. Gosia

teresa

#13
 Gosiu oczywiście przyjmuję zmianę godziny modlitwy i cieszę się, że o 18.00 będą odprawiane msze za Twojego śp. Mariusza i za nas chorych i Was opiekunów:)

MM

Kochani!
Moja Kochana i Najdroższa Przyjaciółka Ania, która choruje na szpiczaka mnogiego od dziś ma wykonywany autopszeszczep... Kochani proszę Was aby Nasza jutrzejsza, wspólna GODZINA MODLITEWNA była również w intencji za  wyzdrowienie Ani:angel:
Do najbliższej niedzieli jest decydujący moment o jej życiu...
Tak mocno ją kocham, martwię się o nią, cierpię na bezsenność...
:angel:

Sławek

 :angel: POSTARAM SIĘ BYĆ Z WAMI  :angel:

mariam

Wczoraj tj.8 grudnia w dniu Niepokalanego Poczęcia Najśw.Maryi Panny byłam na pielgrzymce w Częstochowie i Gidlach.Modliłam się wraz z cała 50 osobową grupą o cud  i łaskę uzdrowienia dla mojego kochanego krewnego jak i wszystkich chorych na SLA.
W dniu 13 grudnia 2009 /niedziela/ o godz. 7:00 w GIDLACH przed cudowną figurką Matki Bożej Gidelskiej - Uzdrowienie chorych  odbędzie się msza  w intencji wszystkich chorych na SLA ich opiekunów i ich rodziny[/u].

irena

To bardzo pięknie tym bardziej ,ze mój mąż zawsze w niedzielę o 7 00 słucha mszy św w TVP 1 z Łagiewnik to możemy się połączyć w modlitwie z Gidle.
My już nie raz wysyłaliśmy do Gidl na mszę w tej intencji a więc  łączmy się w modlitwie

DawidaR

Często pamiętam w modlitwie o chorych na SLA, ale pomysł wspólnego jednoczenia się przed Panem bardzo mi się podoba. Dołączam do Was! Nie zmieniajcie jednak zbyt często pory modlitw, by się jedna godzina utrwalała w pamięci i w świadomości. A wszystko, co ponadto - dobrze, gdy też jest. Będę z Wami w piątki o 18.00!! Duchowo i modlitewnie. "Gdzie dwaj lub trzej o coś wspólnie prosić będą..." - to słowa Jezusa. Niech udziela nam wszystkim Swojego Ducha. Pozdrawiam - s.Dawida

RILU

To spotkajmy się "telepatycznie" w modlitwie w Piątek o 18 godzinie
i módlmy się o uzdrowienie chorych na SLA .Będziemy z Wami.
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.