Pomocy - szukam kontaktu do doktora Maksymowicza - Olsztyn

Zaczęty przez ania28, 15 Styczeń 2015, 23:47:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ania28

Witam wszystkich

W listopadzie 2014 roku stwierdzono u mojej mamy SLA...chcielibyśmy spróbować dostać sie do grupy na której bada się metodę leczenia komórkami macierzystymi....czy ktos wie jak się skontaktowac z doktorem maksymowiczem....jakiś numer do gabinetu prywatnego.????

Mama ma początkowe stadium choroby...choc mam nadzieje ze jesscze ktoś zmieni diagnoze...i powie ze jest to cos innego....ale nie które objawy niestety się zgadzają.

Ewidentnie słabną jej miesnie...ma przykurcze rąk,,,i w maju miała dość powazny stan zapalny całego organizmu....OB ok120 wtedy mówiono ze to bakteria i wykluczono SLA a dziś - jednak zmienili zdanie...Czy Wy tez tak mieliście?czy to Sla czy faktycznie mogła byc jakas bakteria- która to przyspieszyła...bo wyników bakterii nie chca nam wyjawic...ponoc zagineły...czy to normalne?
.A lekarze - Przepisali leki i wypóscili do domu z diagnozą : to będą Pani ostatnie święta....Dziś mama jet załamana...nie chce się leczyc...rehabilitowac...ehh jest drażliwa. z wszystkimi się kłóci.,,,nie da sobie przetłumaczyc pewnych faktów...iz nie wszystko mozna za nia zrobic...na tym etapie musi sama walczyc aby byc jak najdłuzej sprawna,.,
staram się ją zrozumieć - ale nam tez jest ciezko...
Od kilku miesięcy szukam jakiegoś rozwiązania...-ale wszystko krytykuje...czytałam ze stosujecie jakies specyfiki na odtruwanie organizmu, oczyszczanie..a ona stosuje : paczkę papierosów na dzien....
PO Ryluzolu mama lepiej się czuje, coraz rzadziej używa kuli. ale te papierosy to jest porazka...męczy ja straszny kaszel...ciagle cos odkrztusza...Czy to jest objaw choroby - czy efekt papierosów?

Czy macie jakiś sposób na takiego delikwenta , który nie chce współpracować ?

alina7

#1
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI

WYDZIAŁ NAUK MEDYCZNYCH

Katedra Neurologii i Neurochirurgii

Klinika Neurochirurgii

Ul. Warszawska 30,  10-082  Olsztyn



Sekretariat Katedry:  89 524 53 84, fax 89 524 62 16

Sekretariat Medyczny: 89 524 53 73

Pielęgniarka Oddziałowa: 89 524 53 76

Pielęgniarka Dyżurna: 89 524 53 77

Gabinet lekarski: 89 524 53 75


teresa

CytatOd kilku miesięcy szukam jakiegoś rozwiązania...-ale wszystko krytykuje...czytałam ze stosujecie jakies specyfiki na odtruwanie organizmu, oczyszczanie..a ona stosuje : paczkę papierosów na dzien....
PO Ryluzolu mama lepiej się czuje, coraz rzadziej używa kuli. ale te papierosy to jest porazka...męczy ja straszny kaszel...ciagle cos odkrztusza...Czy to jest objaw choroby - czy efekt papierosów?
Trudno powiedzieć czy kaszel jest przyczyna palenia papierosów czy objawem choroby. Może być i jedno i drugie. Ja paliłam ponad 40 lat i nigdy nie miałam kaszlu palacza. Rzuciłam palenie prawie 4 lata temu będąc "więźniem domowym" mieszkającym samotnie. Pomógł mi w tym E-papieros, którego popalałam prawie 5 miesięcy, ale w tym czasie już ani razu nie sięgnęłam po zwykłego papierosa. E-papierosem można się zaciągać a wypuszczany dymek nie śmierdzi. Ustniki są smakowe i można sobie dobierać wg. własnego gustu. Palaczowi w mojej ocenie najbardziej brakuje trzymania papierosa i odruchu kierowania go do ust. Papieros elektroniczny w pełni wszystkie te funkcje spełnia. Spróbuj, na pewno mama go zaakceptuje.