Chyba zaczyna mnie boleć ząb

Zaczęty przez gosia1981, 07 Kwiecień 2015, 17:54:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosia1981

i jestem przerazona bo nawet jak się jakoś dostanę do dentysty to nie otworze mordy tak szeroko i na tyle długo żeby mógł mi tam działać , do tego przy najmniejszym dotknięciu języka , gardła , podniebienia odruch wymiotny, a myślałam że gorzej być nie moze

Kocuros

hej
Ja mam podobny problem, dzisiaj byłem u dentysty, to załozył mi na przednie zeby taka plastikowa wkładke i ona mi trzymała paszcze otwarta :-) gorzej z odruchem wymiotnym, ale robił to delikatnie i ostrożnie więc się udało. Najgorszy problem mialem jak zakrztusilem sie woda chłodzącą wiertło :-(
Wizyta trwala 2 godz. ale dało rade.
Trzymaj sie, bedzie ok!
Pozdrawiam.

ASIA.G

a mi powiedzieli ze mam isc do chirurga szczekowego moze mnie znieczuli ale na razie nie bylam bo przeszedl bol moze ze strachu  ::) ???

paliwoda010

Jak boli ząb .. Polecam przegryźć pastylke w płynie (IBUM) bolącym zębem , ból przechodzi natychmiastowo , albo bardziej straszną metodę stosowałem , spalałem nerwy prądem i też ból przechodził natychmiastowo , wystarczy pstrykawka od zapalniczki i w ząb prądem :D

Hanka

paliwoda010: myślisz, że twoje <alternatywne> metody leczenia zębów komuś tu pomogą? To jest forum dla ludzi chorych na rzadką śmiertelną chorobę. Jak chcesz się pochwalić swoimi wyczynami, nałogami to zmień forum na takie, na którym masz większe szanse na zdobycie uznania. Jeszcze raz polecam psychiatrę i psychoterapię bo tam należy szukać rozwiązania Twoich problemów. Taka postawa na tym forum jest wyrazem braku szacunku i zrozumienia dla ludzi poważnie chorych. To, co napisałeś to nie jest rada, a chęć zdobycia poklasku.

gosia1981

no właśnie Hanka, dziękuję bo wyrazilas co pomyslalam. pajacowanie

Ogaruus

Gosia - jak ząb? udało się coś na niego poradzić?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

gosia1981

nie byłam, przestało i tchórz ze mnie . wiem że źle  :-\