TANIO DO SPRZEDANIA CAŁY KOMPLET SPRZĘTU PO CHORYM

Zaczęty przez Bartosz, 03 Wrzesień 2014, 11:40:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bartosz

Witam do sprzedania jest : wózek elektryczny ALU REHAB Nettis III szerokość siedziska 40cm,głebokość 45cm(jest to mały model chory ważył 40-50 kg to był wózek pod chorego). Łóżko elektryczne z dobrymi duńskimi podnośnikami LINAK 4 sztuki wszystkie sprawne. Bardzo dobry materac przeciwodleżynowy REVITA model 400 (24 wąskie komory idealny do szczupłych osób) + poduszka REVITA na wózek 5 komorowa + jedna pompa REVITA z mikroprocesorem obsługująca materac lub poduszkę- zestaw spisywał się wzorowo!(4 lata bez odleżyny,osoba leżąca tylko na bokach) . Interesuje mnie tylko odbiór osobisty , jestem z woj. lubuskiego okolice Zielonej Góry. zdjęcia mogę wysłać na email, kontakt tel.697556445, bartoszbr@o2.pl. Sprzedaję pojedynczo przedmioty, alę preferował bym sprzedaż materaca,poduszki i pompy jednej osobie bo jest to jak by komplet dopasowany do siebie. Cena zależna od odległości dojazdu po sprzęt(odliczę koszt paliwa od ceny) gratis oddam jeszcze ssak i krzesełko wannowe elektrycznie opuszczane