Ośrodek Wentylacji Domowej

Zaczęty przez msowd, 26 Czerwiec 2015, 10:59:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

msowd

26 Czerwiec 2015, 10:59:38 Ostatnia edycja: 19 Sierpień 2015, 08:42:13 by msowd
Jesteśmy specjalistyczną firmą medyczną zajmującą się opieką długoterminową nad pacjentami, którzy z powodu niewydolności oddechowej używają respiratora w domu. Nasza opieka polega na ocenie wskazań i kwalifikacji do takiej terapii, a następnie leczeniu respiratorem pod nadzorem lekarskim i pielęgniarskim, prowadzonym przez doświadczonych w terapii domowej specjalistów w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii oraz na świadczeniach fizjoterapeutycznych w domu chorego. Zapewniamy i dostarczamy niezbędny do terapii respiratorem sprzęt medyczny oraz nadzór techniczny nad jego sprawnością. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa pacjentów Ośrodek informuje jednostki zarządzania kryzysowego oraz zakłady energetyczne o chorych wentylowanych mechanicznie na danym terenie, a tym samym potrzebie  zabezpieczenia prądu w przypadku braku zasilania lub wystąpienia innej sytuacji kryzysowej (klęski żywiołowej).
Opiekę medyczną świadczymy nieodpłatnie, na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Działamy od 10 lat i opiekujemy się blisko 300 chorymi w 6 województwach (kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, świętokrzyskim), w tym chorymi na SLA.
Oprócz wentylacji domowej, zajmujemy się również żywieniem dojelitowym w warunkach domowych, w województwie kujawsko-pomorskim.
Leczymy dzieci i dorosłych.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Medycyna Specjalistyczna Sp. z o.o.
Ośrodek Wentylacji Domowej
ul. Rynkowska 2, 85-503 Bydgoszcz
tel./fax 52 524 62 04
tel. 606 575 048
e-mail: biuro@wentylacjadomowa.pl

Zapraszamy również na nasze strony:
www.wentylacjadomowa.pl
www.facebook.com/wentylacjadomowa