Mysz dla niepełnosprawnych - szukamy chętnych do testowania

Zaczęty przez kamami_pl, 11 Czerwiec 2015, 17:00:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamami_pl

Cześć. Jakiś czas temu SLA przytrafiło się mojemu znajomemu, ponieważ zaczynał mieć problem z posługiwaniem się tradycyjną myszką, zrobiłem dla niego mysz, którą zakłada się na opasce na głowę, kursorem porusza się przechylając głowę, do klikania służyła rurka w którą się dmuchało. Ponieważ projekt jest gotowy, a znalezione przeze mnie dostępne urządzenia tego typu kosztują ponad 1500 PLN, postanowiłem zrobić serię 20 szt. takich myszy, które nieodpłatnie przekażę do testów. Seria testowa będzie miała pad dotykowy do klikania.

Jeśli projekt się powiedzie to opublikuję go jako open source, dodatkowo jeśli będzie popyt to części do samodzielnego wykonania takiej myszy będzie można kupić w firmie, w której pracuję. Koszt gotowego urządzenia powinien być niższy niż 300 PLN. Projekt będę kończył prawdopodobnie przed końcem wakacji. Jedna mysz jest już zarezerwowana, jedna jest dla mnie, zostaje 18 szt. Proszę się zgłaszać w tym wątku.

pozdrawiam
Jacek

Lili


Aska73

Ja tez poprosze, na priv tez  podam namiary i wiecej moze popiszemy  o tej myszce. Pozdrawiam.

retina


gosia1981

ja tez proszę o info, ten pad: jak duzy, którą częścią dłoni się klika, to tylko lewy przycisk myszy czy też prawy ma? mógłbyś więcej napisać   :)

retina

Podbijam, może autor zauważy temat i udzieli więcej informacji...