Edaravone/Radicut

Zaczęty przez alina7, 03 Lipiec 2015, 02:01:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alina7

03 Lipiec 2015, 02:01:15 Ostatnia edycja: 19 Luty 2019, 11:48:55 by Ogaruus
Witam serdecznie
Co  o tym myślicie  czy to może być światełko w tunelu


zatwierdzone Radicut 26 czerwca 2015 roku i zatwierdzanie jest ściśle ograniczona do Japonii. Przed tego komunikatu, stosowanie Radicut była ograniczona w celu ułatwienia odzyskiwania z powodu uszkodzenia mózgu po udarze. Klinicznym 3 fazy w Japonii rozpoczęła się w 2011 roku, a zakończył zapisaniem w 2013 roku, a firma przedstawiła wyniki do PMDA w 2014 roku ubiega się o zgodę. Kolejne kroki dla firmy będzie poinformowanie społeczności medycznej w Japonii na temat właściwego stosowania Radicut w chorych na SLA.


W tej chwili nie wiadomo, czy  będzie dążyć do uzyskania zgody ich związku w innych krajach, takich jak USA. Jednak firma zgromadziła i Orphan Drug otrzymał Oznaczenie dla Radicut przez FDA maja 2015.

Co to jest Radicut?

Według tot he firmy, Radicut jest wolne rodniki, które działa w celu usunięcia cząsteczek zawierających tlen, które są podstawą w ludzi z ALS i innych chorób. To podejście jest myśl, przeciwutleniacz, aby zapewnić neuroprotekcyjne wsparcia układu nerwowego, potencjalnie spowolnienie progresji choroby lub ograniczenie dodatkowe obrażenia w ogóle. Jednakże, jak w przypadku wszystkich tego typu przeciwutleniaczy, istnieje potencjalne skutki poza docelowe, jak również problemy w zapewnieniu żądanego wpływu na przeciwutleniacz występuje równomiernie w obszarach ciała przeznaczonych do takiego leczenia. W badaniu, jak i zatwierdzone do użytku w następstwie udaru mózgu u pacjentów z ALS otrzymał 60 mg związku poprzez dożylne wstrzyknięcie na dobę przez dwa tygodnie, a następnie dwa tygodnie przerwy. Treeway, holenderska firma biotechnologia, ogłosił wcześniej w 2015 roku zaczęła się przeformułować Radicut do leku doustnego do dalszych badań u pacjentów z ALS; zostały przyznane Orphan Drug przez FDA i UE w tym roku, jak również

Ogaruus

Na całym świecie trwają badania nad lekiem który spowolni postęp sla. Oby więcej takich  dobrych wieści.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!