Niepokojąca wydzielina

Zaczęty przez Medeski, 27 Sierpień 2015, 08:29:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Medeski

Witam,
Moja mama chorują na tą straszną chorobę od 3 lat, choroba bardzo szybko postępuje teraz jest na etapie rurki trache. PEG-a, jest leżąca.
Od kilku dni pojawiająca się wydzielina którą odsysamy z płuc ma kolor żółto - zielony jest bardzo gęsta, zbita i ma niesamowicie brzydki zapach, tak jakby ropa. Ogólnie z rurki wydziela się ten nieprzyjemny zapach. Pytaliśmy lekarzy czy jest to spowodowane jakimś zapaleniem lub bakteriami, stwierdzili że wszystko jest w porządku!!!!! i że to normalne.
Proszę powiedzcie mi czy wasi bliscy też tak mają czy ta odrzucająco śmierdząca wydzielina jest normalnym zjawiskiem ????

anna141278

U nas wydzielina zwykle jest bezbarwna i rzadka, w przypadku infekcji jest gęsta i żółta. Ale wtedy też zwykle jest gorączka. Skonsultujcie się może z innym lekarzem. Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam Ania
Ania T

wiesia_m

U nas tak samo jak napisała Ania.
Mi to wygląda na infekcje i to poważną.

Pozdrawiam

irena

to nie jest normalne ,wydzielina ma być czysta i przejrzysta ,może być gęstawa  i nie śmierdzi. Jak mój mąż miał tak jak piszesz to robiliśmy wynik na posiew i wyszedł pseudomonas pyroli ,ta bakteia daje takie objawy ,leczony był silnym antybiotykiem dożylnie.Pozdrawiam