"Nowości medyczne w walce z SLA" - spotkanie w Krakowie

Zaczęty przez mnd.pl, 27 Sierpień 2015, 21:10:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

12 września o godz. 14.00 w "Kampus 600 lecia Odnowienia UJ" ul. Gronostajowa 7  sala P0.1 (koło schodów, przy dużej auli) odbędzie się wykład i spotkanie Stowarzyszenia. Zapraszamy chorych na SLA, ich rodziny, przyjaciół oraz personel medyczny. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie przyjazdu na adres: mnd-sla@wp.pl. Wykład wygłosi dr n. med. Monika Ostrowska.

Rozumiemy, że dla wielu osób przyjazd na to spotkanie byłby niemożliwy z powodów finansowych, dlatego osoby, które chciałyby przyjechać, a mają trudności materialne, proszone są o kontakt ze stowarzyszeniem (mnd-sla@wp.pl). Udzielimy wsparcia rozpatrując każda prośbę indywidualnie.


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1440702615&archive=&start_from=&ucat=&

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

oscar

czy będzie video on-line , lub nagranie udostępnione później na forum ?
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

masza

Dołączam się do pytania Oscara.
Transmisja on-line byłaby super!
Albo chociaż link do nagrania.

Przyjazd do Krakowa jest kłopotliwy nie tylko finansowo, ale i męczący, niestety :)

Wojtek1973


oscar

czy ktoś z uczestników może napisać co było ?
nieobecni czekają z utęsknieniem
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

dph

Oscar było bardzo fajne spotkanie. Tutaj jest dostępna prezentacja z wykładu. Niestety Pani doktor zaczęła wykład od zdania, że nie ma na dzień dzisiejszy żadnych przełomów w leczeniu SLA :(
Natomiast poznanie innych osób chorych i wymiana doświadczeń była myślę potrzebna przede wszystkim chorym, którzy walczą z tym dziadostwem od niedawna. Widziałam, że nasz chory był bardzo zadowolony, że mógł osobiście poznać innych. Wielki ukłon do Pani Bożeny Jóźwiak za wszystkie rady i wsparcie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania jak również wszystkich tych, którzy nie mogli przyjechać.

masza

CytatTutaj jest dostępna prezentacja z wykładu
Czyli gdzie? Bo nie mogę znaleźć.
Ale dzięki za odpowiedź
:)
pozdrawiam serdecznie


masza

Bardzo dziękuję.
Żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w spotkaniu.
Sama prezentacja nie oddaje wykładu z żywym komentarzem autora.
Szkoda, że nie ma nagrania wideo.
Ale dobre i to...

Pozdrawiam serdecznie :)