Wszystkie ręce na pokład

Zaczęty przez Marcin1988, Dzisiaj o 11:45:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcin1988

Wszystkie ręce na pokład !




Cześć wszystkim jestem Marcin mam 35 lat i choruje na SLA. Choć jeszcze nie mam oficjalnej diagnozy, ale to już nie może być nic innego. W kwietniu idę do szpitala i wtedy może dostanę oficjalną pieczątkę.

Ale mniejsza z tym !

Organizuje akcję, która podobnie jak w 2014r akcja ice bucket chellenge miała na zadanie uświadomić ludzi o istnieniu takiej choroby, jak i zbierać fundusze na badania nad tą chorobą.




Zawsze największą rzeczą, którą lubiłem robić to wymyślać innowacyjne pomysły na innowacyjne aplikacje czy też modele biznesowe. Szukałem czegoś czego nie ma, co będzie prawdziwym objawieniem na rynku i rewolucja dekady. Było to moje największe hobby.




I w mojej zamrażarce pomysłów mam taką rzecz pomysł na innowacyjną aplikację, której nie ma obecnie na rynku a z której w moim mniemaniu chciałyby korzystać miliony ludzi na całym świecie. Ciężko sobie wyobrazić że w tych czasach czegoś jeszcze nie wymyślono ! Nie licząc leku na SLA 😔




Nie wiem, czy uda się taką akcję przeprowadzić między narodowo, ale na pewno mogłoby się to udać w skali Polski.

A jeśli aplikacja będzie tak dobra jak mówię to tylko kwestia czasu gdy rozprzestrzeni się między narodowo.




Nie mogę opowiedzieć konkretnie jak miała by wyglądać taka aplikacja takich pomysłów się nie wyrzuca w eter od tak ...




Oczywiście pomysł to nie wszystko mam zaplanowana całą kampanię marketingową. Mam też obszerną wiedzę o spółkach akcyjnych o prowadzaniu ich na giełdę o wycenach, jak i wszystkim w koło biznesowym. Od zawsze śledziłem i analizowałem różne projekty innych ludzi, którzy stali się miliarderami w USA jak i na całym świecie i wcale nie jest tak trudni zrobić aplikację, która miała by być warta miliardy ... Czasami coś niepozornego staje się hitem wartym mld $. Choć ciężko w to uwierzyć, ale tak jest ! Oczywiście nie mogę dać żadne gwarancji że się tak stanie ... Ale w życiu pewna jest tylko śmierć ...




W tym tygodniu pisałem do wielu bogatych ludzi z Polski jak z zagranicy o finansowanie projektu lecz jak na razie bez skutecznie.




Dlatego trzeba wziąć sprawy w swoje ręce jak sami o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba .... Dlatego na realizację projektu realizuje zbiórkę na zrzutka.pl będę też promować zbiórkę na swoim tiktoku i szukał kogoś z influencerow kto pod promuje ta kampanię. Lecz wierzę też w siłę rodzin byłych jak i obecnych chorych. Możemy leżeć i nic nie robić a możemy nie dużym wkładem finansowym zrobić coś co przyniesie dużo większe zyski niż wkład początkowy. Duże pieniądze pomogły by nie tylko w badaniach ale także mogły by pójść częściowo na doraźna pomoc chorym. Na lobbystów którzy walczyli by o nas i nasze rodziny z politykami o przepychanie ustaw które pomogły by zwiększyć pomoc pielęgniarska czy zasiłki dla chorych ich rodzin ...




Bo tak na prawdę to wszyscy mają nas gdzie i nasz los ...




Oczywiście jeśli ktoś jest w źle sytuacji finansowej niech nie wysyła nic bo to nie o to tu chodzi ... Ale są pewnie wśród nas rodziny które stać na wsparcie projektu.




Nie wiem czy tu dam radę wkleić link wgl z rzutki czy mojego tiktoka ... Bo ostatnio wyskakiwało mi że spam ...

Jeśli macie jakieś pytania to zadawajcie i rozsyłajcie dalej ten wątek ...




Osobiście wierzę że przy odpowiednich nakładach finansowych na przestrzeni 5 lat jest możliwe wynalezienie terapii która mogła by częściowo lub całkowicie wyleczyć z SLA choć wydaje się to na ten moment mało prawdopodobne ale trzeba w to wierzyć i pomodz tej wierze by się dokonało nie możliwe ....

https://zrzutka.pl/4wvxdu

https://vm.tiktok.com/ZGea6DRy3/