Suplementy na bazie aloesu

Zaczęty przez elisza, 06 Wrzesień 2015, 10:59:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

elisza

mój brat jest chory na stwardnienie zanikowe boczne, ktoś z rodziny zajmuje się sprzedażą suplementów z firmy forever, na bazie aloesu (porównywalne z amway) i zaproponował mu wizytę u lekarza i dobór suplementów forewer, czy ktoś próbował je stosować i jaki mają wpływ na chorego, czy wpływają n a poprawę kondycji chorego?

anna01

Niby dobre, koszerne nawet ;-) Mama stosowała też przed diagnoza też a zachorowała. SLA nie wylaczysz jeszcze niczym. Suplementy stosowane nic nie pomagały.

hanki

Aloes jest wspaniałym składnikiem leczniczym i pielęgnacyjnym. Polecam szczególnie nalewkę z aloesową ;)

moni_kowalska

Cytat: anna01 w 02 Grudzień 2016, 08:53:09Niby dobre, koszerne nawet ;-) Mama stosowała też przed diagnoza też a zachorowała. SLA nie wylaczysz jeszcze niczym. Suplementy stosowane nic nie pomagały.

A jakie były stosowane suplementy dokładnie? W jakich ilościach? Jakich firm? Jakie dawki?

jsmolinska

#4
Bardzo zainteresował mnie ten wątek. Jestem ciekawa szczegółów. Znalazłam artykuł na stronie medycznej http://www.informed.com.pl/main/Aloes-zastosowanie-oraz-wlasciwosci-a-258.html Ciekawi mnie Wasze zdanie.