Łóżko elektryczne się zacina

Zaczęty przez gosia1981, 23 Wrzesień 2015, 19:29:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosia1981

jak jedzie w dół to jedna strona nie jedzie albo z przerwami , moze ktoś ma pomysl co i jak  ???
na tym łóżku siedze , leze, 24/7, i jestem przerażona bo jeszcze stoje przy łóżku i balkoniku przy higienie i jak na basen siadam, to jak ono mi stanie na wysokości pasa i nie pojedzie w dół to rune jak długa na podłogę i się połamie

mab5

Gosieńka, przede wszystkim do Twojego łóżka potrzebny jest serwisant, mam takiego pod ręką ale niestety jesteśmy daleko od Ciebie.... ogłaszam więc akcję- kto zna kogoś kto serwisuje sprzęty medyczne z okolicy Legnicy? Jak nie znajdziesz takiego wyspecjalizowanego to spróbuj poszukać tzw. złotej rączki albo elektryka, niewykluczone, że któryś z takich umiałby zobaczyć który kabelek źle przewodzi i dlaczego.
A doraźnie- jeśli masz łóżko, które ma więcej niż jeden mechanizm pod spodem, to poproś kogoś, by wszedł pod twoje łóżko i przepiął kabel do innego gniazda. Życzę powodzenia.....

teresa

Gosiu popytaj w sklepach ze sprzętem medycznym. W moim mieście mają serwisy wlaśnie w takich sklepach. Ostatnio sama korzystalam z serwisanta do łóżka:)

gosia1981

a jaka jest mniej więcej cena diagnozy i sprawdzenia łóżka ? nie mam gwarancji ani papierów
tato dziś grzebal w kablach ale nie wie

teresa

Gosiu mnie powiedzieli, że za diagnozę nie pobierają oplaty a dopiero za naprawę. Zadzwoń i wypytaj o wszystko.

gosia1981

winny kabel od pilota , samych kabli pewnie nie sprzedają wiec będę musiała kupić cały pilot

retina

A tak z ciekawości zapytam, ile taki pilot kosztuje? Chyba i tak lepsze to niż jakby miała być to wina łóżka :)

irena

u mnie też tak było ,zadzwoniłam do producenta łóżka i wysłał mi pilot gratis.

gosia1981

bede dzwonić do firmy to się dowiem i dam znać , ale sam głupi kabel do siłownika 100zl

Berta2014


gosia1981

2 tyg producentowi nie chciało się wysłać pilota na sklep , po kolejnym proszeniu i dzwonieniu dzis doszedł - 150zl
ale to chamstwo ze  tyle czasu , szczęście ze szwagier elektryk zrobił tak ze działalo bo 2 tyg bez to dla mnie byłaby tragedia