Mój mały horror

Zaczęty przez gosia1981, 02 Listopad 2015, 00:15:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosia1981

sobota wieczór , tylko mama ze mną , chce wstac siusiu do balkonika, siedze już na brzegu łóżka, już dźwigam tyłek i nagle czuję w udach nad kolanami gorąco i nogi jak z waty, pot mnie oblal, w ostatniej chwili klap na łóżko , mówię połóz mnie bo mi słabo i się zaczęło : ja bezwładne 100kg i 2x mniejsza mama , leze na plecach ale za nisko , nogi powyginane,nie wyprostuje, siadamy, mało nie spadłam, na druga stronę , znowu to samo i tak kilka razy , cała się telepalam, mama wchodziła na łóżko , próbowała z ręce i nogi ciągnąć , jakoś wepchala mi pampersa i ułozyla ale to były 2h nerwów płaczu strachu szarpania
a dzis kilka razy dałam radę ale raz znów to samo , na szczęście tato byl , teraz siedze w  pampersie bo tato ma nocke a ja już się boję co dalej , tato pracuje a mama nie moze mi nawet basenu podłozyc bo taka ciężka jestem ani pampersa ani poprawić mnie
od wczoraj płaczę i nie wiem co robić  :'(

teresa

Gosiu tak ciężko jest czytać o Twoich przeżyciach :'(
Może Rodzice pomyślą o jakiej opiekunce do pomocy kiedy mama jest z Tobą sama?
Byloby Wam zawsze łatwiej.
Trzymaj się jakoś choć wiem, że łatwo się mowi a trudniej wykonać :(

wiesia_m


sabina

Witam! Gosiu u nas tez jest bardzo ciezko, mam chora mame,ale postaralismy sie z przychodnij o opiekunke srodowiskowa, moze i wy sie postarajcie.Trzymaj sie.Pozdrawiam Sabina

masza

Gosiu kochana, bardzo smutno...
Ale może podnośnik, może wózek toaletowy? Może łatwiej będzie przesiąść się z łóżka na blisko stojący wózek?
Opiekunka to też dobre wyjście. Tyle, że obciąża budżet.

gosia1981

jak tato w domu to we 2 jakoś dają radę ale tato na 3 zmiany pracuje i opiekunka po 1 to drogo a po 2 to różne godziny w nocy lub popołudniu
a wózek mam ale to tato mnie dźwiga pod pachy a mama przesuwa nogi i siadam i pod prysznic bo sama nie ustoje i nie obróce się
a podnośnika nie kumam bo jak powkładać te pasy pod ciężki tyłek i jak w tym usiąść na basen albo posadzić wygodnie na łóżku i ciągnąć te pasy zeby wyjąc to się tyłek ssuwa
gdybym była nizsza i chudsza byłoby łatwiej
narazie jakoś się dźwigam ale przed wstaniem mam już lęk i stres

masza

http://mnd.pl/forum/index.php?topic=7127.0
A taki podnośnik jak w tym filmie?
Porada ś.p. Cataviniosa.

teresa

Gosiu przy MOPS w Dziale Pracy Socjalnej dziala wolontariat.
Osoby, które nie pracują mają chęć bezpłatnie pomagać potrzebującym.
Niech Rodzice się zorientują w sytuacji w Waszym mieście.
Zawsze to dodatkowe ręce do pomocy  :)

lucky2008

Witaj Malgosiu.
Czy masz lozko pacjenta?
Pozdrawiam Lucky