Pionizator BAFFIN TRIO - czy ktoś posiada?

Zaczęty przez sabina, 08 Listopad 2015, 18:39:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sabina

Witam! czy posiada ktoś urzadzenie multifunkcyjne BAFFIN TRIO pionizator?

bogna

Jestem przed jego prezentacją, dam znać jak wypadła
Pozdrawiam

sabina

Dziekuje bardzo i czekam na informacje. Pozdrawiam

masza

Ja miałam prezentację. Niestety według mnie jest za wysoki, trzeba podnieść pacjenta żeby go wsadzić na siedzisko. Nie ma możliwości obniżenia go. Dźwignia nie unikniesz.
Dość trudno jednej osobie usadzić pacjenta, jeśli nie może on współpracować. Problem stanowiła też opadająca głowa.
Poza tym urządzenie wydaje się fajne.

bogna

 Jestem po prezentacji BAFFIN TRIO. Długo na nią czekałam. Miałam nadzieję ,że taki sprzęt to coś solidnego, małego i funkcjonalnego. Niestety do naszego domu jest za duży, nawet za wysoki(mam w pokoju 2,05m). Zapakowanie się w niego to też sztuka i praca dla co najmniej dwóch opiekunów. Jak na swoją cenę nie jest zbyt wytrzymały albo ten model pokazowy wiele przeszedł. Żeby przejechać nim po mieszkaniu trzeba mieć sporą przestrzeń, bo słabo u niego ze zwrotnością. Gdy jest z pacjentem i chce się go przestawić to jest to trudne, rączka z tyłu aż się wygina. Niemile zostałam zaskoczona gdy okazało się, że Pan nie ma stolika, poinformował tylko, że kosztuje dodatkowo 300zł. To samo było z zabezpieczeniem opadania głowy, też nie było możliwości wypróbowania. Sama pionizacja fajnie się odbywa, można dopasować wszystkie zabezpieczenia by pionizacja była pełna. Czułam się stabilnie no i przyjemnie stanąć tak zupełnie wyprostowana...

Pozdrawiam :)