Urodziny Madzia 32

Zaczęty przez golka1987, 30 Sierpień 2016, 06:50:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golka1987

Wszystkiego najlepszego kochana,dużo uśmiechu,zdrówka wszytkiego naj naj naj :-*

teresa

Wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, siły i spełnienia marzeń  :)

mila

Madziu! Wszystkiego naj..najlepszego

madzia 32

Dziekuje wszystkim za zyczonka ;D
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

wiesia_m


madzia 32

Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

banjanti

Szczescliwej podrozy po tej stronie i po tamej
Sorry, nie umiem skladac glupich zyczen...jedyne co mi przyszlo na mysl

madzia 32

Dziekuje ;D. Fajne przynajmniej bardzo innowacyjne i nowatorskie te zyczonka. ;D
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

magister19691

wszystkiego dobrego, a mam nadzieję, że jest tego bardzo dużo, radości z każdego dnia, miłości bliskich, dobrych ludzi wokoło i na pohybel SLA życia pełna piersią  :)  :)

oscar

życzę Ci wszystkiego o czym tylko zamarzysz,
no i tego żebyś tu była z nami na forum jak najdłużej albo i jeszcze dłużej,

Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

madzia 32

Dziekuje Oscar az lezka w oku mi sie zakrecila.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

gosia1981

przede wszystkim siły fizycznej i psychicznej , dobrych ludzi przy tobie i jak najdłużej woli walki  :)

madzia 32

Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Ada13

Madziu,
Spóźnione , ale bardzo szczere życzenia samych radosnych dni , aby Twoja pogoda ducha nigdy Cię nie opuszczała .
Oczywiście życzę Ci, aby 2017 był przełomowy dla badań nad SLA  , a tym samym dla Ciebie .
Życzy; Ada