Rodzinne SLA

Zaczęty przez Kamiila, 15 Listopad 2015, 17:05:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiila

Gdy zachorowała moja mama, szybko dotarło do mnie, że babcia nie zmarła na Alzheimera, tylko na SLA, ale wtedy w 1995 roku zdiagnozowano ją jako chorą na Alzheimera. Miała bardzo dużo objawów, które występowały później u mamy. Dzisiaj okazuje się, że na SLA zachorowała również mamy siostra bliźniaczka, diagnozę potwierdzają wielokrotnie przeprowadzane badania.

ewciaa2385

Tak mi przykro...ja też żyję w ciągłym strachu przed SLA.Moja mamcia zmarła w wieku 55lat na to.Też mam siostrę bliźniaczkę.U mnie w mojej rodzinie były 2 przypadki SLA ale nie po rodzinie.Moja mama i mama mojego taty.Jakie w Twojej rodzinie były objawy?Jakie miała babcia mama i ma mamy siostra?Ile mają miały lat?
"Mamuniu dzieli nas tylko czas..."

ewciaa2385

Doczytałam Twoją wiadomość mama miała 56 lat?siostra ma 56 lat.a jej mama?Boże kochany to naprawdę okropne że w waszej rodzinie jest tyle SLA. U mnie jak mówiłam moja mama i jej teściowa.I MAM GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ ŻE NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDZIE SLA W NASZEJ RODZINIE ALE TO ZALEŻY OD BOGA...
"Mamuniu dzieli nas tylko czas..."

0lga

Rozumiem wasz strach. Sama też mam 2 osoby chore w rodzinie. Cały czas mam nadzieję, że nie dopadnie to mnie ani moich dzieci

ewciaa2385

Hej Olga u Ciebie chorują 2 osoby???Ale jak są spokrewnione???
"Mamuniu dzieli nas tylko czas..."

Kamiila

Ciocia leży na OIOM, podłączona do respiratora, kroplówek, cewnika, pega...cała przestraszona. To już chyba ...ech  :'(