Maść na kaszel

Zaczęty przez Paula, 20 Grudzień 2015, 13:09:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paula

Witam wszystkich,

Chcialam podzielic sie pewnym odkryciem. Mojemu tacie zduagnozowano SLA rok temu. Ostatnio rozpoczely sie problemy z kaszlem, a w szczegolnosci z odksztuszaniem. Kaszel meczyl go dzien i noc, wplynal powaznie na jakosc zycia. Niedawno wzielam go do siebie, mieszkam i pracuje w Niemczech. Przyjechal z porcjami cukierkow na kaszel, desmoksanem ( moj tata palil praktycznie cale zycie), syropem, ale nic nie dawalo oczekiwanych skutkow. Wybralam sie wiec do niemieckiej apteki, a Pani aptekarka polecila mi masc, ktora sami produkowali w aptece, na bazie anyzu,szalwi i innych intensywnzch ziol. Bylam sceptyczna, bo jesli chodzi o medycyne naturalna, to raczej nie wierzylam ze przyniesie skutki. Okazalo sie jednak ze masc przyniosla ulge i wyeliminowala znacznie problem z kaszlem. Zalegajaca wydzielina zostala rozrzedzona, tak ze kaszel uspokoil sie a moj tata nie mial juz tyle problemu z odksztuszaniem. Masc nacieramy wielkosci ziarnka groszku na piersi, plecy i podeszwy stop. U mojego taty poprawa byla znakomita. Jesli ktos ma z Was podobne problemy i szuka pomocy, chetnie pomoge. Masc nie jest droga, kosztuje 6 euro a starcza na dlugo bo nie trzeba wmasowywac duzej ilosci. Gdyby ktos byl zainteresowany, sluze pomoca.

Pozdrawiam serdecznie

Paulina (palulinka1986@gmail.com)

Gosia

Bardzo chciałabym prosić o skład tej maści. mam rodzinę w Niemczech więc by mi zakupili. To dla mojego męża, właśnie od kilku tygodni ma problemy z odksztuszaniem  i nic nie pomaga. Bardzo bym prosiła o odpowiedź.Gosia.