Ból mięśni

Zaczęty przez Jura, 17 Sierpień 2015, 17:02:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jura

Od 2-mcy boli mnie ramię/przedramię. Maść rozgrzewająca i przeciw bólowa prawie nie pomagają. Od 2tyg.przyklejam taśmę-plaster 3NS TEX. Poprawa jest minimalna.
Czy ktoś miał podobne dolegliwości i może polecić jakieś sposoby przynoszące ulgę. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

wiesia_m

#1
Mój mąż przerabiał różne środki przeciwbólowe.
Działały one krótko.
Od prawie 4 lat używa plastrów przeciwbólowych Transtec.
Zaczynał od Transtec 35ug/h - -zmienia się co 72h (zaczęliśmy od połowy plastra), kiedy przestawały działać zwiększyliśmy dawkę na 52.5ug/h.
Obecnie mąż używa 70ug/h co 72h.
Przepisuje je lekarz rodzinny.

Pozdrawiam

Katarzyna1981

Mam prośbę czym smarować ciało ,mam bóle mięśni nóg rąk pleców ,nie chce łykać codziennie ibuprofenu .Może jakieś plastry maści?

annamariak

Z tego co wiem maści nie wiele pomagają. Moja mama póki co bierze co jakiś czas Zaldiar żeby trochę zmniejszyć ból, ale w sumie dlatego, że lekarz nie chciał przepisać plastrów Transtec gdyż bez znajomości problemu stwierdził, że będą za silne i "psychotyczne".
Gdzieś na forum wyczytałam (nie moge znaleźć gdzie), że można do elektrostymulacji wykorzystać dostępne powszechnie pasy wibrujące (zamiast elektrostymulacji..a raczej gdy nie jest dostępna). Czy ktoś tego używa w takim celu? Nie chciałabym zrobić mamie krzywdy przez takie masaże.