Olej z konopi

Zaczęty przez RILU, 18 Kwiecień 2016, 23:34:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

RILU

Dzisiaj pierwszy raz podałem mojej żonce Jadwidze
parę kropli oleju z konopi .
Na całym świecie piszą o nim ,że leczy różne schorzenia
więc postanowiłem przeprowadzić tę terapię.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Rilu <3
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

wiesia_m

Oczywiście pisz o postępach, jak reaguje Jadwiga.

Na pewno nic nie tracicie a próbować trzeba.

Pozdrawiamy  :-*

HubertM

Można wiedzieć, co dokładnie podajesz żonie? THC, CBD czy jakiś mix?

mila

Dołączam się do pytania..jeśli CBD to jakie stężenie. ..pozdrawiam

dph

Gdzie można kupić olej z konopi? W sensie, że ktoś już go dłużej podaje i ma go sprawdzony?

wiesławstel

Też jestem zainteresowana powyższymi pytaniami dla chorego taty

Alienista606

a ja wcinam ciasteczka z konopiami

a jak nie macie oleju to latwo sie robi maselko z nimi

retina

Ale gdzie można to dostać?

propharma24

Dzień dobry,
mamy w ofercie olej z konopii, jeśli okaże się pomocny to będziemy wdzięczni za opinię :)

https://propharma24.pl/pl/p/Olej-z-Konopi-Dr-Gaja%2C-zimnotloczony-nierafinowany%2C-250-ml/482

Alienista606

Cytat: propharma24 w 27 Wrzesień 2016, 09:40:11Dzień dobry,
mamy w ofercie olej z konopii, jeśli okaże się pomocny to będziemy wdzięczni za opinię :)

https://propharma24.pl/pl/p/Olej-z-Konopi-Dr-Gaja%2C-zimnotloczony-nierafinowany%2C-250-ml/482


propharma24
wydaje mi sie iz mowa o innym produkcie. Wskazany chyba nie cawiera zwiazkow Canabiodowych.

Monia

Witam  mój tata (chory na zanik boczny) brał olejek  cibdol przez prawie 2 miesiące  radykalnych  efektów nie ma, ale próbujemy  wszystkiego.Ostatnio  jakiś słabszy i na chwilę odstawił. Zobaczymy  co będzie  dalej pozdrawiam :)

Alienista606


ponoc jest lepiej przsfajalny podawany wziewnie.
Uzywajac e papierosa np MediPen.
Czekam na moj.

Leh

Alienista, sam bym chętnie tego MediPena sobie sprowadził do kraju ale czy mnie za to nie zamkną? Czy to legalne?

Alienista606

w uk tak. podaja ze THC 0% a to ono jest zakazane. Poza tym maja licencie.
Napisz do nich.

https://medipen.co/

Odpowiednik polskigo NFZ zwany tu NHS sam je testuje.
do 04.10 jest 20% promocji i mozna placic Amazonem  kod promocyjny... ACTIVEUSER20

Grap

Cześć,

Jak wasze wrażenia z zastosowania oleju z konopi? Jakiego oleju używacie? CBD?
Ja mogę się podzielić własnymi doświadczeniami. Stosuję od kilku miesięcy Olej CBD na spastyczność, która najbardziej doskwiera mi w nocy, szarpie mnie niemiłosiernie, budzę się czasem co godzinę lub dwie i po nocy jestem masakrycznie niewyspany. Oczywiście biorę baclofen, ale co zwiększam dawkę i jest ok, to po miesiącu organizm się przyzwyczaja do dawki i wracam do punktu wyjścia.  Stosowałem oleje CBD w różnych stężeniach (Olej CBD 10% Cannabigold i Olej CBD 15% Cannabigold) ale w moim przypadku najlepiej organizm reaguje na Olej CBD 5%. Zażywam go w zasadzie tylko przed snem ale w dawkach troszkę większych niż producent zaleca  ;D  Biorę około 30 kropel jednorazowo (stężenie CBD wychodzi troszkę większe jak przy zalecanym spożyciu oleju 15% CBD ) ale przez to, że zażywam więcej kropel to inne kannabinoidy są bardziej stężone i wydaje mi się, że dlatego na mnie tak dobrze działa. Po około 1-2 godzinach od zażycia zmniejsza się spastyczność, nie mam problemu z zaśnięciem i zdarza się, że jednorazowo prześpię nawet 6h bez budzenia się :)  jedyny minus to sucho w gębie  ;)
W opakowaniu jest około 400 kropli i wystarcza mi na około 2 tygodnie.

Pozdrawiam

renatarr

Olej z konopi ma cudowne właściwości dla całego organizmu. Sama stosuje od 6 miesięcy i widzę różnicę.

Martyna1

Witam. Widzisz różnicę ale pod jakim kątem?

neuor67

korzystam z oleju z konopi i ma pozytywne skutki.

Lili


hanki

Moglibyście napisać coś więcej niż tylko że korzystam i działa. Strasznie interesuje mnie temat oleju konopnego. Ostatnio coraz więcej się o nim mówi. Można znaleźć coraz więcej publikacji, ale brak opinii chorych.