Opiekunka

Zaczęty przez Aska73, 14 Czerwiec 2016, 08:02:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aska73

  Witajcie,jestem opiekunką mojej  kochanej mamusi juz od 3 lat,od  dwóch  mamusia jest po respiratorem,praktycznie jestem od samego początku choroby z mamusia :( co za cholertwo!!!! ta choroba. Chcialam powiedziec że jestem opiekunem medycznym,chce pomagac chorym i rodzinom w tej chorobie,mimo tego ze mam swoja chora mamusie. Jestem z Gdyni,ale chce pomagac ludziom w calej Polsce,mam juz mozna powiedziec duze doswiadczenie,wiem co przezywaja chorzy,rodzina,jak ciezko z opieka nad takim chorym. Potrzebujecie pomocy dajcie znac. Bede mogla pomoc to pomoge. W zalatwieniu spraw rowniez,bo ja chyba poruszylam cala Polske i nie tylko zebyzyszenie bardzo mi pomada mamie pomoc :)
  A moja mamusia,oprocz tego ze lezy w lozku i oprocz dwoch powaznych infekcji w ciagu choroby trzyma sie dobrze ,teraz nic sie nie dzieje,jest usmiechnieta,ma złe dni  czasami i Ja  rozumiem.Trzyma sie biedulka,nigdy nie pogodze sie z tym ze akurat taka wredna choroba Ja spotkala. Nigdy nie chorowala,nie chodzila po lekarzach,co prawda palila papierosy,zawsze Jej mowilam ze bedzie miala  raka,a tu nie rak tylko... SLA hmm i skad?
   Stowarzyszenie bardzo mi pomaga rowniez,jestem im wdzieczna,trafilam  na Forum w dniu diagnozy mojej mamy szukajac wiadomosci informacji  o chorobie,bo nie wiedzailam nic!!! stres,nic wtedy nie docieralo do mnie,placz,co robic dalej!!! poszlo bardzo szybko niestety,z osobki  bardzo zywej chcacej skakac zyc poprostu stala sie roslinka :(pomogl mi tez duzo RILU, zawsze moge zapytac Go  i pomoze,chociaz jest daleko.


Bede czesciej teraz tu zagladac znowu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Ada13

Dzień dobry Asiu,
Proszę zaglądnij na priv.wiadomości na swoim forum, gdyż miałam zapytanie dot. infekcji Twojej mamusi, czyli tematu nie nawiązujcego do wątku , więc zadałam Ci prywatne zapytanie, aby nie zaburzać tematu tego wątku.
Będę wdzięczna za odpowiedź /aby wejść na priv.zapytanie  wystarczy kliknąć w górny  prawy róg na stronie./
Pozdrawiam;
Ada 

annamariak

Asiu dziękuję już na zapas! Ja wciąż się uczę, każdy kolejny objaw przynosi strach i niepewność co robić, więc cudownie mieć kogoś kto chętnie podzieli się swoim doświadczeniem :)