Szukam pomocy

Zaczęty przez gonia, 16 Październik 2016, 22:40:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna01

Im szybciej peg tym lepiej. Kiedyś i tak będzie nie do uniknięcia a lepiej póki organizm jest jeszcze wydolny. Każdy zabieg obciąża organizm i to jest zabieg pod narkozą. Krótką ale jednak.

wiesia_m

#21
Cytat: gonia w 18 Październik 2016, 20:17:01Mamy córkę 25 lat.i syna 24lata.moge zawsze na nich liczyć.corka wychodzi za mąż w czerwcu.cirsze sie jej szczęściem.ale jak tu organizować wesele .corka bardzo chce żeby tata byl .....mimo wszystko na jej ślubie.a ja nie wiem co nas czeka do czerwca.spróbujemy z ta butelka dzieki za dobry pomyśl.jesli chodzi o peg.to tak naprawde nie wiem co to.musze poczytac

Gonia, musicie wierzyć, że będziesz razem z mężem na ślubie córki.
Też tak mieliśmy. 4 stycznia 2012 mój mąż wyszedł ze szpitala z respiratorem a w lipcu byliśmy razem na weselu syna.
Z początku były plany, żeby choć na chwile, jednak mąż tak świetnie się czuł, że byliśmy do północy.
Pomimo tego, że lekarze twierdzili, że mąż nie doczeka lipca.
My jednak byliśmy dobrej myśli, że MUSIMY TAM BYĆ I KONIEC !!!!!
Tak też się stało. Dziś jesteśmy szczęśliwymi dziadkami i to jest BEZCENNE.
Więc bądźcie dobrej myśli i tego Wam życzę.
Pozdrawiam wiesia

wiesia_m

Cytat: wro80 w 19 Październik 2016, 16:10:38Witam,

Niedawno wykryto chorobę u mojej mamy. Ma problemy z mową i zanik mięśni rąk, powoli  pojawiają sie problemy  z przełykaniem. Proszę o pomoc gdzie się zwrócić w sprawie dofinansowania do sprzętu. Jak potem postępuje choroba po wystąpieniu tych objawów?

Wro80, o jaki sprzęt chodzi?
Jeśli chodzi o łózko, materac przeciwodleżynowy można ze Stowarzyszenia.
Natomiast koncentrator tlenu, ssak, respirator to już z firmy wentylacyjnej ( dowiedz się jak firma jest w waszym regionie i tam udzielą inf kiedy i co można wypożyczyć)
Wózek można starać się z PEFRONu
Pytaj co jeszcze Cię interesuje.
Pozdrawiam wiesia