Elunia w szpitalu :-(

Zaczęty przez anna01, 05 Listopad 2016, 18:46:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna01

Mama w szpitalu. Bakteria w nerkach i cukier 300. Temperatura 37.3. Podobno cukier trochę spadł. Leży na zakaźnym. Podali jakiś antybiotyk dożylnie żeby ją ustabilizować. Czekają na wynik posiewu. Trzymajcie kciuki! Nie mogę być przy niej, jestem w 28 tygodniu ciazy...

RILU

Bardzo mocno pozdrawiam Elunię i Ciebie
Sądzę ,że podleczą Elunię ale na pielęgnację trzeba uważać w tym szpitalu.
Różnie to bywa z odsysaniem płuc , ust i.t.d
...rilu  >:D   :angel: 
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Ogaruus

Trzymam za was kciuki. Chłopiec czy dziewczynka?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

anna01

 Kochani, cały czas ktoś z rodziny albo opiekunka która na co dzień jest z Mamulką są z Nią. Wiem, jak to jest w szpitalach. Kiedyś jak raz leżała już, to dostała odleżyn, co w domu się nie zdarzyło. Dzisiaj zrobiła trzy mega luzne kupy i temperatura w końcu Trochę spadła, bo rano było już 38.9 i ciśnienie się podnioslo w końcu. Chciałabym, żeby poznała mojego styczniowego synka... Ciężko mi że nie mogę przy Niej teraz być..

wiesia_m

#4
Aniu, jesteśmy myślami z Tobą i Twoją rodzinką.
Mamusia ma dla kogo żyć.
Wie, że niedługo będzie nowy członek rodziny dlatego walczy.
Pozdrawiamy Wiesia z Tadziem

Modlimy się za Was <3

anna01


Kasia87

Trzymaj sie Aniu ,trzeba być dobrej myśli że mama wroci do domu . Podleczą matule i będziecie w domku czego bardzo Wam życzę. Pozdrawiam cieplo

irena

witam, mam prośbę czy mogłabyś napisać jaka to bakteria , mój mąż też ma 200 cukru w moczu ,stany podgorączkowe i lekarz twierdzi ,ze dopóki  nie wystąpi większa temperatura ,to obserwujemy i nic nie robimy,Trochę się boję żeby czegoś nie przegapić,

magda83

Aniu będzie dobrze, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki

anna01

Dzisiaj lepiej. W posiewie wyszły dwie bakterie. Jedna utlukli antybem co dali Jej żeby ustabilizować, z drugą dzisiaj zaczynamy walkę. Jaka bakteria - nie wiem, ale się dowiem. Irena: zróbcie koniecznie posiew moczu. Mąż cewnikowana? Jak zrobią posiew to od razu będzie antybiogram, na jaki antybiotyk bakteria wrażliwa.
To była sepsa. Tylko nie chcieli mi mowic. Mama w piątek miała ciśnienie 60/40. Dzisiaj już 120/60, temperatura ok.

Ogaruus

Super, że jest lepiej. Oby Ją jak najszybciej wyleczyli i wypisali do domu.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

anna01

Jutro prawdopodobnie zostanie wypisana :-) Cukier w normie już bez dodatkowej insuliny. Temperatura w normie, ciśnienie też. Pewnie jeszcze jakiegoś antyba do domu dostanie. Ale w domu to już w domu :-) Dzięki za troskę!!!

anna01

Elunia w domu. Dostała jeszcze zinat na 5 dni. :-)

magda83

Super :) pozdrawiam serdecznie