Leczenie homeopatyczne

Zaczęty przez Wiktoria, 03 Listopad 2008, 09:03:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosiab

 Ola,jakoś po sobie nie zauważam,wręcz przeciwnie ;D.Jak to teoria mija się z praktyką... ;D

Pawel

M?ałe czy duże i t?ak są piękne moje P?anie :)
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Bożenka_


anna01

ja właśnie przestałam pić - może pomoże  ;D

Kuba-001

I właśnie też z tego powodu chcę tutaj jeszcze zabawić wśród żywych ;)

Wiktoria

Słuchajcie ludziska, myślałam, że sobie pomagamy i rozmowa tu to dla nas wszystkich ulga w cierpieniu a tu co się dzieje????

To choroba śmiertelna, nie pozwolę żeby mi Ojca zabrała, i na pewno nie staną mi na przeszkodzie jakieś głupie przesądy!!!!

W którym wieku żyjemy?

A co w takim razie z transufuzją krwi i transplatacją majewski???? Też wiara nie pozwoli uratować Ci siebie bądź bliskich????

wlodek2

Kiedyś pisałem wam o największym egzorcyście  z Indii , kapłanie , który  nawet wyzwolił młodego człowieka z trądu. Był w maju na kongresie Odnowy  w Częstochowie . Na błoniach przed klasztorem tłum  młodych ludzi tańczący przy dźwiękach pięknej muzyki. Czy to fanatycy nie to ludze Jezusa . Mam wrażenie , że wracają czasy Rzymu i zabijania chrześcijan. Na każdym kroku z tym się spotykamy na tym świecie . Nawet ten ostatni głos  o tym świadczy .

Bożenka_

Wiktorio
Nie jest ważne co inni sądzą, ważne jest to co Ty czujesz. Walcz o swojego tatę.
Homeopatia to na pewno nie magia i szarlataneria.
Jestem uczulona na niektóre leki i zioła, gdyby nie to na pewno bym próbowała.
Nie boję się ogni piekielnych. Chęć bycia i życia jest silniejsza. Mamy przecież XXI wiek.

Kojak

#28
Ostatanie wypowiedzi w tym wątku przestają być na temat, a do tego zaczynają mieć charakter osobistych wycieczek. Tak więc kasuję część postów i proszę o trzymanie się od tego momentu tematu dyskusji.

Jeśli ktoś chce luźno podyskutować, to proponuję założyć wątek w Hyde Parku, lub dyskutować przez prywatne wiadomości.
Gdyby w przyszłości wynaleziono wehikuł czasu, przeżywalibyśmy dziś inwazję hord turystów z przyszłości.

teresa

#29
Bożenko zadaniem moderatora strony jest czuwanie nad jej porządkiem, poprawnością, udzielanie informacji i usuwanie niecenzuralnych słów.  Nie jest natomiast wyrzucanie wątków, których treść nie podoba się osobiście moderatorowi.

serdecznie pozdrawiam  :D :D :D