Czy ktos słyszał o Destination Good Health Polska

Zaczęty przez przemekk, 05 Luty 2017, 16:54:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przemekk

http://www.destinationgoodhealth.com/leczenie-komorkami-macierzystymi/sla

Witam, ktoś ma jakieś informacje nt tej kliniki , ktoś sie z nimi kontaktował i ma jakieś informacje ?
ile kosztuje tam leczenie komórkami macierzystymi .
Przemek

Kasia24

 Nie słyszałam o tej klinice. Miałam kontakt z Panem z kliniki w Olsztynie którzy tam robią również przeszczep za 50 .000 zł.
TEN PAN ZAJMUJE SIĘ SPRAWAMI formalnym dokumentacja itp. Ale nic mi nie powiedział o sukcesach przeszczepów. Również jestem w kontakcie z kilkoma osobami po przeszczepie i narazie żadnych popraw nie ma.
Ja też o tym myślę przeszczepie ale narazie średnio to pomaga niestety.
Pierwszy przeszczep zapoczątkował znany profesor neurochirurg Maksymowicz w ramach programu doświadczalne nie przniósł znacznych sukcesów, teraz firmy komercyjne to kontynuuja.

Kasia24

A i poszukaj postu pod nazwą OSCAR  On tam mądrze pisze , i w sumie to chyba prawda

fshoq

Czytałam dość sporo o przeszczepach i niestety ale mało prawdopodobne, żeby to było skuteczne. A koszt niesamowity..

RUDEK

W 2006 roku zdiagnozowano u mnie SBMA. Jak wiesz choroba nieuleczalna o trochę innym przebiegu niż SMA. Nie ma na to żadnej formy leczenia farmakologicznego jak i żadnej pomocy w Polsce oczywiście  poza ochłapami rehabilitacji na NFZ.  Pierwszy raz wyjechałem na terapię komórkami macierzystymi w 2010 roku. jak dla mnie efekty były spektakularne ( dla lekarzy też ). Byłem jeszcze dwukrotnie 2013 i 2014.  Poza komórkami macierzystymi jest codzienna rehabilitacja ruchowa. Obecnie neurolodzy twierdzą , że powinienem odpłatnie jeździć po uczelniach medycznych i pokazywać jak można skutecznie walczyć z progresją choroby  zaprzeczając książkowemu modelowi  rozwojowu choroby. Naturalnie choroba nadal postępuje ale jestem pewien , że dzięki tej terapii postęp został znacząco spowolniony. Pomimo 11 lat od zdiagnozowania nadal jestem czynny zawodowo.

Na terapię wyjeżdżałem za pośrednictwem i pomocą Destination Good Health.

Pozdrawiam

The_Magus

@Rudek

Bardzo ciekawe. Niestety SLA jest chorobą również górnego neuonu ruchowgo, gdzie komórki macierzyste nie wykazują działania
SMBA jako genetyczna choroba dolnego neuronu ruchowego ma jasną etiologię, czego niestety nie można powiedzieć o SLA

Bożenka_