Poradnia, pomoc psychologiczna w Lublinie dla chorych na SLA

Zaczęty przez anna141278, 10 Marzec 2017, 07:55:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna141278

Witam Wszystkich,
tak jak już kiedyś pisałam, trafiliśmy na wspaniałego lekarza z wentylacji domowej, który opiekuje się moją mamusią do tej pory. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Dr Rutyna wpadł na pomysł aby otworzyć w Lublinie poradnię dla osób chorych na SLA w ramach NFZ. Byłoby to miejsce, w którym będzie można uzyskać pomoc psychologiczną, być może też logopedyczną i rehabilitacyjną oraz inforamcję co dalej robić po usłyszeniu tej strasznej diagnozy.

Doktor poprosił mnie abym spytała opiekunów oraz chorych czy byliby zainteresowani taką pomocą. Moja odpowiedź od razu była oczywiście twierdząca, natomiast lekarz poprosił abym spytała Was, chorych i opiekunów. Nie zawsze chorzy chcą korzystać z pomocy. Niestety osób zdiagnozowanych jest coraz więcej i, nie oszukujmy się, największym wsparciem na "dzień dobry" jest FORUM oraz ludzie, których tutaj poznałam.

Chciałabym zwrócić się z prośbą do chorych i opiekunów z Lublina i okolic czy byliby takim wsparciem zainteresowani. Byłoby to większe przedsięwzięcie, wiem że lekarz już jakieś kroki w tej sprawie wykonał, natomiast nie wiadomo ilu byłoby chętnych do skorzystania z pomocy.

Napiszcie proszę co o tym sądzicie.

Pozdrawiam ciepło,
Ania

Ania T

Ogaruus

Spróbuj zamieścić ten post na grupie na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/198267430261556/
może tam znajdziesz chorych z Lublina i okolic
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

maik

JAK NAJBARDZIEJ JA Z CHECIA SKORZYSTAM,A TEN DOKTOR TO Z LUBLINA