Podnośniki pacjenta

Zaczęty przez levicare, 19 Lipiec 2017, 12:27:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

levicare

Firma LeviCare jest polskim producentem oraz dystrybutorem podnośników rehabilitacyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć komfort i bezpieczeństwo pacjenta, przy przemieszczaniu ich do innych pomieszczeń, do sadzania na toalecie, podnoszeniu z podłogi i wiele innych. W ofercie, która jest do znalezienia na strone http://levicare.pl znajdziemy podnośniki ścienne, podnośniki jezdne, podnośnik sufitowe, ,kamizelki i siedziska do podnośników i wiele więcej. Specjaliści z firmy LeviCare zapewniają niezobowiązującą darmową prezentacje sprzętu, montaż po zakupie urządzenia oraz coroczny serwis sprzętu, aby stale mógł w 100% spełniać swoje założenia. Dodatkowo pomagają uzyskać środki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego z funduszu PFRON.

Poniżej prezentacja autorskiego podnośnika ściennego LeviCare Q140

https://www.youtube.com/watch?v=mNR6yR5I-pU

helis

Podnośniki oraz dobry sprzęt rehabilitacyjny można znaleźć też tutaj: https://pomocedlaseniora.pl/pomoce-do-poruszania Jest kilka modeli podnośników oraz platform transportowych w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych.

Szwagier

Czy używa ktoś z Was podnośnika z pionizatorem? https://mediplus.pl/podnosniki-transportowe/1358-tytan-podnosnik-dwu-funkcyjny-z-wyposazeniem.html   czy to się sprawdza tak jak w prawdziwym pionizatorze?
czy może lepiej kupić zwykły bez kombinacji i tańszy :  https://mediplus.pl/podnosniki-transportowe/295-podnosnik-transportowy-dla-pacjentow-eagle-.html