PMX205 cudowny lek na SLA ?

Zaczęty przez agl, 20 Lipiec 2017, 21:51:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Ogaruus

Z artykułu wynika, że jak na razie badano skuteczność tego leku tylko na myszach i szczurach. Zanim ten lek przejdzie przez 3 etapy próby na chorych minie przynajmniej 5 lat. Kto z nas chorych dotrzyma do tego czasu?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!


madzia 32

To ciekawe.
Szkoda tylko ze w 2019 jak podaja beda testy a ja juz moge lezakowac sobie pod respiratorem.
Znajac z autopsji takie osoby nie kwalifikuja sie do testow. Wiec jak dla mnie to ..szalu nie ma, chyba zeby cos cofalo wyrzadzone szkody, a to juz raczej nierealne niestety
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

agl

Madzia, dla większości z nas to marne pocieszenie, ale znalazłam taki tekst więc przysłałam.
Pozdrawiam  :)

Michał Sk.

Znalazłem info iż jest jeszcze podobny lek PMX53, i przeszedł już pierwszą fazę testów na ludziach.
Co do PMX205 pod kontem SLA, badania na ludziach mają się zacząć w przyszłym roku w Australii.
Jednak ten lek jest dostępny już na rynku, znalazłem kilka firm które to sprzedają, jedna podaje nawet dane dystrybutora w Polsce.
Zastanawiam się czy nie załatwić tego leku, stan mojego taty, pogarsza się dosłownie z dnia na dzień. Pytanie zostaje tylko jak to dawkować.

Ogaruus

Michał,
moim zdaniem lepiej spróbować sprowadzić lek Edavarone, który przeszedł 3 etapy badań i jest zatwierdzony przez Japonię i USA, niż lek po  1 fazie, gdzie nawet nie ma sprawdzonych do końca skutków ubocznych i dawki.
Pod linkiem są informacje odnośnie Edavarone:
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=8481.0
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Michał Sk.

Może rzeczywiście, tylko jest też kwestia kosztu, ale jak wiadomo w takiej sytuacji człowiek zrobi wszystko by pomóc najukochańszej osobie. Dziękuje za informacje