RegenMed w Krakowie

Zaczęty przez Laura100, 11 Sierpień 2017, 10:39:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Laura100

Witam,

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy kliniki RegenMed w Krakowie? Podobno stosują tam terapię komórkami macierzystymi.
Poproszę o opinie.
Pozdrawiam

strawberry

Hej, spróbuuj nawiązać nawiązać kontakt z Pauliną Knoff. Profil na Facebooku ' wygram z SLA' . Ta Pani miała 2 lub 3 podania komórek w tej klinice (jeżeli pamięć mnię nie myli).

Dodam , że również nawiązałam kontakt z RegenMed i równocześnie z kliniką w Olsztynie - opcja w której pacjent płaci za terapię  (moja mama ma SLA).

W Olsztynie wymagali od nas wielu badań , niektóre do powtórki . Procedura w naszym przypadku trwała 2 miesiące i odrzucono mamę. Przyczyna : w EMG widać 'tylko' uszkodzenie dolnego neuronu ruchowego, co nie daje w 100% pewnego obrazu klinicznego SLA.
Przy czym mama jest po diagnozie u dr Drac i Prof.Emeryk-Szajewskiej , które niestety nie pozostawiły watpliwości co do diagnozy SLA.

W Krakowie po analizie podstawowych badań w tym EMG mama została od razu zakwalifikowana do terapii komórkami macierzystymi. Widać ogromną różnicę w procesie kwalifikacji.... W obydwu ośrodkach cena za terapię podobna. Sytuacja co najmniej dziwna.

Ostatecznie mama jest po przebytej terapii w Chinach (była w połowie lutego tego roku). Zrezygnowaliśmy z usług komercyjnych klinik w Polsce. Zadecydowało też to , że w Chinach zostały za każdym razem podane 2 rodzaje komórek podczas 3 sesji zabiegowych i jeszcze kilka innych czynników.

Pozdrawiam !