Potrzebuję pomocy przy respiratorze

Zaczęty przez Marta Nowak, 26 Styczeń 2018, 21:01:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Nowak

Do tej pory byłam tylko zarejestrowana na forum, nie udzielałam się bo nie potrafiłam zacząc. Jednak teraz jestem do tego zmuszona. Mieszkam oddalona od taty 70km, własnie Mama dzwoniła ze u Taty w respiratorze wystąpił błąd raz pokazuje się err7 raz err2 Czy Ktoś z Państwa ma Cefam Dream Star i wie jaka może być przyczyna? co w tej sytuacji powinniśmy zrobić? ( Boje się jechać do rodziców bo jestem od dwóch dni chora /angina ) Tate by to wykończyło. Podam swój numer telefonu 510-821-129

meg

Jeśli jesteście pod opieką ośrodka wentylacji domowej to najlepiej dzwonić albo do lekarza anestezjologa albo na numer alarmowy podany przez firmę. Na przykład w "mojej" firmie taki numer działa 24h i telefonicznie podpowiadają co w takiej sytuacji zrobić, co sprawdzić, co przełączyć w respiratorze i tak dalej... Pozdrawiam.

wiesia_m

Dzień dobry Marto,

BetaMed ma również taki całodobowy nr alarmowy, gdzie zawsze ktoś jest pod tel i udzieli wsparcia.

Jako grupa pomocy dla chorych i opiekunów jesteśmy również na fb  tam również można pytać o porady

https://www.facebook.com/groups/198267430261556/

Pozdrawiam wiesia

jerzy51

Moja Żona jest pod respiratorem prawie dwa lata. Mam telefon do lekarza ,oraz do pielęgniarki.
W razie potrzeby , o każdej porze dnia mogę do Nich dzwonić. Przy każdej wizycie mi to powtarzają.
Jerzy

Marta Nowak

Dziękuje za odpowiedź. Tata jest pod opieką Dr Opuchlika, wczoraj nie mogliśmy się dodzwonić ale dziś tak - sprzęt był w serwisie ale już jest w domu także sprawna akcja. To dla nas taka nowa sytuacja wszystko się tak szybko dzieje. Po wypisie we wrześniu i diagnozie SLA czekamy na pierwszą wizytę w poradni ( skierowanie na cito z oddziału neurologi na Banacha  5 msc oczekiwania) Jeszcze raz dziękuje.

meg

Ale jesteście pod opieką jakiegoś zespołu wentylacji domowej czy tylko dr. Opuchlika prywatnie?
Jeśli nie macie jeszcze zespołu wystarczy do któregoś zadzwonić i wszystko z nimi ustalić. Podejrzewam że wyniki ze szpitala kiedy zakładali tracheotomię wystarczą do zakwalifikowania. Macie wtedy opiekę lekarza, pielęgniarki i rehabilitanta...

meg

Cytat: slawek343 w 20 Marzec 2018, 06:40:59Ale co to jest za pomoc że tak potrzebna
A nie można przeczytać wątku od początku tylko sam temat?!   >:(

Przemek

Cytat: wiesia_m w 27 Styczeń 2018, 14:03:05Jako grupa pomocy dla chorych i opiekunów jesteśmy również na fb  tam również można pytać o porady

https://www.facebook.com/groups/198267430261556/

Pozdrawiam wiesia

Przepraszam, że nie na temat ale czy jakiś administrator grupy na fb mógłby mnie do niej dodać - czekam już grubo ponad tydzień.