Testosteron

Zaczęty przez marzena.jalowiec, 10 Lipiec 2018, 13:24:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marzena.jalowiec

Kochani. Stosowal ktos z was testosteron? Z tego co słyszałam wzmacnia miesnie. Prosze o pomoc.

MichalB

moj ojciec miał raka prostaty i hormono-terapią obniżono mu testosteron do zera, i choroba SLA zaczeła wtedy bardzo przyspieszac, tzn w zasadzie od tej hormonoterapii ją zauważyliśmy.. Wiec mniemam że coś jest na rzeczy, i są powiązania.. Hormonoterapie ojciec odstawił ok miesiąc temu, choroba SLA postępuje (ale hormonoterapia jeszcze działa pare miesięcy pewnie, w jakims stopniu)


Mateusz88

#2
witam tzn jak bral testosteron w zastrzykach to choroba postepowała szybciej ?? jak jego włąsn był zablokowany czy jak ?? czy bral cos tylko co blokowalo jego tescia i obnizalo ?? bo generalnie nie wiem czy wysoki poziom testosteronu bylby wskazany ?
Tu jest coś podobnego
https://nadirakinci.com/nadirs-amyotrophic-lateral-sclerosis-remission-protocol/?fbclid=IwAR0jtRlM4G2oCp_x1YyfZBgIdvqrB8TtfVbla7BeTuKjBoorMuo_efA1qTw

Ktos próbował ??

beanik

Witam,

Podajemy tacie testosteron od jakiegoś czasu ( raz w tygodniu). Na początku robiliśmy badania co tydzień żeby sprawdzić u niego poziom testosteronu, teraz co dwa tygodnie. Widać spadek w momencie jak go nie brał.
Tata dostaje też deksametazon 4 mg.

Pozdrawiam,
Beata

czajnik11

U kobiet gotowy testosteron podaje się niezwykle rzadko. By podnieść androgeny, częstszą i potencjalnie bezpieczniejszą praktyką jest stosowanie DHEA. Jest to hormon nadnerczy, który w organizmie konwertuje do testosteronu i innych hormonów steroidowych, ciekawa opcja na łagodną terapię hormonalną, gdy są do takiej wskazania