Spotkanie dla chorych na SLA!

Zaczęty przez mnd.pl, 14 Listopad 2018, 21:26:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Czas na wymianę doświadczeń, dobrą kawę i spotkanie tych, których znamy tylko z forum lub ze słuchawki telefonicznej. Zapraszamy chorych, rodziny, personel medyczny i studentów - każdego zainteresowanego!

Kraków 24.11.2018 (sobota) Godzina: 11:00 - 15:00
Adres: Hotel Best Western Premier, Opolska 14A, 31-000 Kraków

Spotkanie z gościem głównym: prof. dr hab. Magdaleną Kuźma-Kozakiewicz - Panią doktor zajmującą się naszą chorobą na forum całej Europy. Opowie nam o najnowszych badaniach dot. SLA.

Będzie również nami zaufany doradca sprzętu rehabilitacyjnego Pan Grzegorz Bałajewicz, który na bazie prezentacji pokaże nam najnowszy sprzęt rehabilitacyjny.

Najprawdopodobniej będzie również z nami Pani Psycholog, która pokaże nam jak radzić sobie każdego dnia z tą chorobą na poziomie psychicznym i jak radzić sobie ze stresem przy tej chorobie. Zaszczyci nas również swoją obecnością Pani Bożena Jóźwiak, która sama jest chora na SLA i od lat radzi sobie z ta chorobą, a jej optymizm zaraża wszystkich. Szczegółowy plan z podanymi godzinami spotkań z poszczególnymi osobami wkrótce.

Pamiętajcie - najważniejsze jest spotkanie z innymi chorymi, wymiana doświadczeń i cieszenie się wspólną obecnością.

Do zobaczenia w Krakowie już wnet!  

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1542227196&archive=&start_from=&ucat=&

Ogaruus

W związku ze spotkaniem utworzyliśmy na naszej stronie na Facebooku wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/354978241943379/
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

Znany jest już harmonogram spotkania:

11:00 - Pan Grzegorz Bałajewicz - fizjoterapeuta opowie nam o sprzęcie rehabilitacyjnym oraz o procedurze uzyskania dofinansowania z NFZ na sprzęt rehabilitacyjny
12:00 - wykład Pani prof. dr hab. med. Magdaleny Kuźmy Kozakiewicz - o najnowszych badaniach dot. SLA
13:00 - spotkania z Panią psycholog Iwoną Pieniążek - stres, osoby najbliższe w chorobie i jak pozytywne myślenie może nam pomóc w chorobie
14:00 - spotkanie integracyjne dla wszystkich chorych, które poprowadzi i zainauguruje Pani Bożena Jóźwiak, chora na SLA i najbardziej pozytywnie nastawiona osoba w Polsce. Opowie nam m.in. o tym, jak po wielu latach choroby na SLA zdecydować się na skok ze spadochronu i co podczas lotu śpiewała oraz jak kilka tygodni temu wybrała się na wyprawę balonem.

Dla wszystkich uczestników kawa, coś słodkiego.

Do zobaczenia!
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

#3
Szanowni Państwo,
chętnym osobom udostępnimy prezentację prof. Magdaleny Kuźmy. Proszę do mnie pisać prywatną wiadomość.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!