Mam nadzieje że to okropna pomyłka

Zaczęty przez Nasaja, 14 Wrzesień 2020, 13:06:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Robert

Kurde graniczne to raczej nie twoja mam 6 krotność normy więc u mnie pewniak. I będziesz leczyć mimo wszystko ?

Nasaja

Tak, dr powiedział że Bartonella często nie wychodzi w badaniach a graniczną traktują jak dodatnią.

Robert

Masz lekarza ilads czy standardowego zakaznika ? Bo jak ilads to już stosuj dietę bo dostaniesz furę antybiotyków . pozdrawiam Robert no i może już bierz zioła one na pewno pomogą . Ogólnie super bo zawsze jest nadzieja ,ja też myślałem że Sla jest pewne i gdy dostałem wyniki moje życie znowu wróciło ale teraz po 3 miesiącach i góry leków wielkiego szału nie ma . Dalej pod psem , siły brak , leczenie pieronsko drogie dieta drakońska .....masakra.

the_kure

Robert najwazniejsze zeby zatrzymac chorobe. zebby temat sla odszedl w niepamiec.  poprawa to inna kwestia bo organizm i nerwy musza sie zregenerowac.

Nasaja

Tak, byłam u dr Kozuba, to lekarz Ilads. Diete też trzymam, 0 cukru, glutenu i nabiału. Z ziołami gorzej bo w ciąży jestem więc prawie wszystko p/wskazane.

Robert

No to już współczuję ja już nie mogę. A tak uwielbiam ciasto do kawy i tego mi najbardziej brakuje. Nie wspomnę o owocach no i masz narodowy produkt ziemniaki z sokiem.

sucha0405

Nasaja, co u Ciebie? jak się czujesz? :) Pozdrowienia

renatarey

Nasaja jak tam idzie Ci walka z bartonellą ? ja wiem co na to brać bo sama chorowałam więc napisz do mnie jak coś.