Zbiórka 1% podatku dla indywidualnych chorych

Zaczęty przez mnd.pl, 12 Grudzień 2018, 19:31:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Już 1 stycznia 2019 rusza zbieranie 1% podatku na rzecz Dignitas Dolentium. Zachęcamy do przekazania naszej organizacji 1% podatku    i do namawiania innych, aby to samo uczynili. Chorzy na SLA i ich    rodziny, którzy pomogą nam w zbiórce otrzymają połowę kwoty jaką z ich    pomocą udało się zebrać. Zacznij już 1 stycznia - pomóż sobie lub bliskiemu!

WAŻNE!   Możecie zbierać dla konkretnego chorego nawet bez podpisanej umowy,   doślecie ją później - maksymalnie do 30 kwietnia 2019 r.

     

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1544639492&archive=&start_from=&ucat=&

bako

Wydrukowałem sobie Umowę "1% podatku" 2019 rok. Nie jest dla mnie jasny &9 umowy dot. przysłania od 1.09 do 1.10.2019 aktualnego zaświadczenia lekarskiego. Nie wiem dlaczego właśnie w tym okresie i co rozumieć pod pojęciem-"aktualnego"zaświadczenia. Czy aktualne znaczy wczorajsze,z przed miesiąca czy też z danego 2019 roku.Jeśli z 2019 roku to dlaczego nie może być przysłane wcześniej tylko właśnie w przeciągu tego jednego miesiąca?.


Ogaruus

Jest to potwierdzenie, że chory żyje i jest w domu, nie w szpitalu, ZOLu itp.
Nasz wzór zaświadczenia może wypełnić każdy lekarz np. rodzinny czy z wentylacji.
01.X dopiero urząd skarbowy daje nam rozliczenie. Zaświadczenie z data np. 13.I nie daje gwarancji ze chory dożył października.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

bako

Dziękuję za wyjaśnienie bo chodziło mi po głowie czy akurat w takim terminie dostanę się do prowadzącego neurologa w przychodni.Pozdrawiam.