Noworoczne porządki na forum

Zaczęty przez Ogaruus, 09 Marzec 2019, 19:07:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ogaruus

Noworoczne porządki na forum:

  • Dodanie do działu porad poddziału ,,Respirator, peg, ssak, asystor kaszlu" i przeniesienie tam 115 wątków. Operacja ta została wykonana w celu łatwiejszego wyszukiwania porad. Za 7 dni znikną komunikaty o przeniesieniu wątków.
  • Przeniesienie do działu rehabilitacja wszystkich porad o sprzęcie rehabilitacyjnym (np. materacy przeciwodleżynowych, łóżek medycznych, wózków). Zmiana poddziału ,,System Sensor" na ,,Sprzęt do komunikacji" gdzie zostawiliśmy wszystkie wątki o System Sensor i dodaliśmy wątki o pomocnym sprzęcie komputerowym oraz programach i aplikacjach.
  • Usunięcie działu ,,Diagnostyka" oraz ,,International".
  • Usunięcie 2450 kont spamowych oraz użytkowników, którzy nie logowali się na forum ponad 2 lata.
  • Usunięcie 170 nieaktualnych wątków.
  • Zmiany niektórych tematów wątku, z ogólnikowych typu ,,proszę o radę", ,,pomóżcie", ,,PEG pilne" na mówiące o tym na jaki temat są zamieszczone informacje w wątku. W przypadku trudności ze znalezieniem swojego wątku proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.
 
Jesteśmy jeszcze w trakcie przygotowania FAQ (częste pytania pojawiające się na forum i odpowiedzi na nie). Jeżeli mają Państwo pomysły na poprawienie forum, zapraszam do kontaktu  ;)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

meg

#1
Dobra robota!!!  :)
Podziwiam Twoją cierpliwość i wytrwałość!
Trochę tego było :o
Dziękuję w imieniu chorych, opiekunów i wszystkich zainteresowanych tematyką naszej choroby...