Z kim współpracujecie w chorobie ?

Zaczęty przez Latica, 10 Maj 2019, 22:47:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Latica

Witajie kochani, ten wątek myślę że jest trochę inny niż do tej pory. Jeżeli tym wątek kogoś niechcący uraze albo stwierdzic ie ze jest on nie na mkejscu gwarantuje usunięcie.
     
Pisze tutaj ponieważ jestem osobą młodą która dopiero wkrocza w dorosłe życie i musi podjąć decyzję o dalszej edukacji, zawodzie itp... bardzo dużo czytałam o sla z różnych ksiazek, opracowań medycznych, internetu i trochę wiem o tej strasznej chorobie. Zdaje sobie sprawę ze sla jest w realu dużo straszniejsza od tego co można przeczytać, albo usłyszeć w jakimś wywiadzie. Przechodzac do sedna bardzo chcialabym pomagać osoba które zostały dotknięte ta straszna choroba, (obecnie mam rok przerwy w nauce, powinnam być juz studentka) chodzi o to ze jak juz wspomniałam chciałabym pracować z chorymi na sla, jakoś wam pomoc, myślałam o neuropsychologii ale w sumie to nie wiem czy naprawdę osoby dotknięte sla korzystają z pomocy neuropsychologa. Czy moglibyscie napisać z usług jakiego specjalisty ( oprócz neurologa bo to niestety trochę za wysokie progi ) jeszcze korzystacie. Byłabym bardzo wdzięczna.

 Jak napisałam na gorze jeżeli w jakiś sposób wątek jest po prostu nieodpowiedni, ktoś poczuł się urazony w jakiś sposób przez to co napisałam, lub jeżeli uważacie że po prostu nie jest to dobre miejsce to napiszcie a usunę.