Śpiączka farmakologiczna

Zaczęty przez rafiksq, 21 Maj 2019, 01:54:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafiksq

Pomóżcie proszę bo nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi lekarzy oczywiście nie mają pojęcia o śpiączce. Żona dostaje leki nasenne już tylko na noc w ciągu dnia ma oczy otwarte i jest z nią kontakt. Od kilku dni sprawdzałem wiele razy i pamięta tylko i wyłącznie to co mówię w ostatnich 10 minutach. Rzeczy które mówiłem za ósmy pół godziny wcześniej muszę powtarzać nic nie pamięta. Numer jest jeszcze taki że żona pamięta wszystko do lipca zeszłego roku czyli Kiedy pojawił się pierwszy objaw. Natomiast później pamięta rzeczy które miały na nią pozytywny wpływ tak jak przyjazdy jej siostry z małym synkiem w którym Ania jest zakochana ale nie wie że siostra przyjeżdżała do niej do opieki. Pamięta jak w listopadzie byliśmy u jej siostry w Anglii ale nie pamięta na przykład jak się wywróciła na lotnisku. Najlepsze jest to jak wymieniam imiona i nazwiska lekarzy których pamiętam że Napisz do Ani przypadli do gustu i liczyła na ich pomoc natomiast nie pamięta że u nich była. Kompletnie nie ma pojęcia że ma choroby neurologiczne sprawdzałem to wiele razy od kilku dni i scenariusz jest ten sam. Lekarze nie wiedzą kiedy ona odzyska świadomość mam nadzieję tylko że nie jest to kolejny etap tej chorobie czyli demencja. Podsumowując żona z pamięci wykasowała rzeczy które w ostatnim czasie miały na nią zły wpływ również pewne osoby i opiekunki z których nie była zadowolona.