Jakie suplementy możecie mi polecić ?

Zaczęty przez Mateusz88, 18 Czerwiec 2019, 10:48:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Mateusz88

Witam, pytam was kochani jakie suplementy mozna polecic na początek ? kreatyna ? q10 ? cbd ?? witamina e ? b 12 ? omega 3 ? selen ?? poradzcie cos w tej niedoli :(:(

Ja30

Mrowienia drętwienia pieczenia nie są charakterystyczne dla tej choroby! Szukaj dalej. To nie musi być sla. Jak chcesz mozesz napisać na priv

Mateusz88

Generalnie mam diagnozę raczej mocna ale jak masz alternatywę to pisz !!:)

Mateusz88


Mateusz88

#4
Takie nasilone co zwracam uwagę od 3 miesięcy przed diagnoza ,  dlatego zacząłem łazić po lekarzach itd i wkoncu ktoś tam postawił diagnozę tylko ze mam możliwe sla  po 3 Emg Eng , mri głowy szyi dużo z krwi itd , teraz jeszcze sam zrobiłem panel na kleszcze i koinfekcje może coś wyjdzie i mi się uda wyleczyć sla, gorzej bys nie może chyba.
Z takich dziwnych objawów, włosy mi wypadają i siwieją pewnie ze stresu w którym byłem, skora stała się cienka ze wszystko się odbija i widać żyły do tego stawy i kregoslop bolą może przez to ze mięśnie osłabły najgorsze są fascykulacje na całym ciele i skorcze jak trenuje te mięśnie.

Tomasz

Możecie podać listę dodatkowych witamin i suplementów które bierzecie aby wzmocnić/poprawić organizm podczas SLA?

Mateusz88

Poleca suplementy magnezu, achwagangha, cynk , melatonina, kreatyna , witaminy A,B,C,D,E,B12,K2, koenzym Q10, pqq, kurkumina, olej CBD, omega-3 i resweratrol
Poleca diete wysoko tluszczowa z duza zawartoscia bialka
Cwiczenia tak ale tylko takie ktore nie przeciazaja/nadmiernie rozciagaja miesnie

Tomasz

Dużo tego .... Co na początek ? Mam lekkie problemy z wymową oraz fastykulacje mięśni rąk ( biceps ) .

Einsoczen

Mateusz88, mam bardzo podobne objawy... Tez jestem w trakcie diagnozy. Zobacz prosze swoje PW

renatarey

Wyciąg z tarczycy bajkalskiej - Scutellaria baicalensis w badaniach na myszach wydłuża życie

Zbigniew

Cytat: Mateusz88 w 18 Czerwiec 2019, 10:48:47Witam, pytam was kochani jakie suplementy mozna polecic na początek ? kreatyna ? q10 ? cbd ?? witamina e ? b 12 ? omega 3 ? selen ?? poradzcie cos w tej niedoli :(:(
L-Carnitine Liquid 3000 mg     
CoQ10           
płynny kwas alfa-liponowy
Ja kupuje te 3 w płynie, są to suplementy
Witaminy complex
Nie męczyć mięśni, dużo odpoczywam, jem wszystkie kolory, staram się nie gubić wagi, minimum 2500 cal

renatarey

#11
Pomaga również NAC suplement ( którego nie ma w tym wątku ) łyka się go razem z kwasem alfa-liponowym aby wspierać podnoszenie glutationu.
Glutation jest bardzo silnym przeciwutleniaczem znajdującym się w komórkach każdego człowieka.
Może pomóc w walce z wolnymi rodnikami, naprawić uszkodzenie komórki, oraz usunąć toksyny.
Coraz większą popularnością cieszy się Generator Plazmowy Rifa LymeCare ulica potocka w wawie na niektórych bardzo dobrze działa i jest poprawa.
Warto zgłębić temat i poczytać co to jest, kim był dr Rife i jakie daje efekty.
https://akademia-boreliozy.pl/historia-zbyszka-sla-czy-borelioza/
ciekawa historia warto posłuchać

czajnik11

Większość z wymienionych w pierwszym wpisie powinna być uzależniona głównie od jakości diety i niedoborów, ale koenzym Q10 można potraktować jako podstawowy i potencjalnie pomocny. A nawet jeśli nie pomoże konkretnie z objawami stwardnienia, to ma multum innych właściwości zdrowotnych i świetnie się sprawdza nawet w ramach profilaktyki