Purtier Placenta

Zaczęty przez Anna38, 09 Lipiec 2019, 11:44:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anna38

09 Lipiec 2019, 11:44:36 Ostatnia edycja: 09 Lipiec 2019, 11:52:10 by Anna38
Witam , czy miał ktoś do czynienia z Purtier Placenta ?? Jest to suplement . Jak działa ??  Mama choruje na SLA , problemy z mową , chodzeniem . Diagnoza Listopad 2017. Jeszcze chodzi, powolutku, mówi oraz je samodzielnie. Prosze o opinię o tym produkcie ... ktoś polecił , ale co to jest zanim się kupi!!

rafiksq

https://purtier.global/

Po składzie widać, że dobry produkt. Coraz więcej pisze się o komórkach macierzystych pozyskiwanych z rogów jelenia, które są jednym z nielicznych organów, które szynko się odbudowują. Polifenol jabłkowy ostatnio coś czytałem, że pomaga zregenerować organizm. Ogólnie po składzie widać, że produkt powinien pomóc na odbudowę flory w jelitach i regenerację narządów. Ale nie znalazłem ceny.

moni_kowalska

Ja bym się wstrzymała. Nas też jedna pani usilnie namawia, ale po pierwsze, to MLM (co już baaaaaardzo mocno podważa wiarygodność produktu), po drugie opinie w internecie są kiepskie, a po trzecie, nie znamy jeszcze w Polsce przypadków długotrwałego stosowania tego. Ale znam panią, która zaczęła stosować w tamtym tygodniu, więc może będę coś wiedzieć za jakiś czas. Ale gdybym miała to podać osobie bliskiej i jeszcze za tak ciężką kasę to muszę być do tego w 100% przekonana. A nie jestem. Jakby to było takie dobre to dużo ludzi by o tym mówiło, a u nas jakoś mało kto o tym słyszał.. Może to być wina tego, że u nas jest to dopiero dostępne od kwietnia tego roku. Ja bym poczekała na spokojnie, myślę, że jest mnóstwo innych, lepszych produktów, które warto ogarnąć.