Oddam komunikator System Sensor V4 z czujnikiem i oprawkami okularów

Zaczęty przez kvcz3k, 30 Styczeń 2020, 21:08:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kvcz3k

Szanowni Państwo,
po śmierci mojego Taty chciałbym oddać System Sensor V4, służący do komunikacji i sterowania urządzeniami elektronicznymi, np. komputerem lub TV.
To jest wcześniejsza wersja systemu, model wersji czwartej V4.

Poniżej znajduje się kilka informacji ze strony producenta:
"System Sensor jest to zespół urządzeń elektronicznych umożliwiający sterowanie komputerem, odbiornikiem telewizyjnym, dekoderem telewizyjnym lub domofonem przez osoby niepełnosprawne.
System ten jest przeznaczony przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych cierpiących na częściowy lub całkowity paraliż kończyn górnych (tetraplegię) połączony lub nie z utratą mowy, umożliwiający im kontakt z otoczeniem."

Najnowsza wersja programu System Sensor jest do pobrania ze strony internetowej producenta www.systemsensor.pl

Zdjęcia sprzętu mam przygotowane i chętnie wyślę wszystkim zainteresowanym.

Pod tym adresem można zobaczyć krótki film, prezentujący przykład obsługi systemu:
https://www.youtube.com/watch?v=5B3ccNehotw&list=PL7SIB3-rWfvpznebjZB492zS5HtQRD2Jg

Proszę o pokrycie tylko kosztów przesyłki 20 zł.

Pozdrawiam serdecznie.

Dorota1972

Witam.
Czy takie urządzenie można zastosować u osoby leżącej która jest pod respiratorem.
Chodzi o moją żonę która pisała kiedyś na tym forum a teraz niestety jast w ZOL-u i nie umiemy się porozumieć ze sobą  ani zobaczyć ze względu na koronawirusa.

beanik

Witam,

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Mój tata potrzebuje.

Pozdrawiam
Beata

kvcz3k

Dzień dobry,
niestety nieaktualne już.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał

Anna