Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - ania

1
Dzień dobry,

mam do sprzedania schodołaz gąsiennicowy Liftkar PTR (tu zdjęcia i opis)
http://www.windy-schodowe.pl/oferta/schodolazy-do-likwidacji-barier-architektonicznych/3/schodolaz-gasienicowy-liftkar-ptr/

Schodołaz jest nowy, jeszcze na gwarancji, służył nam od końca maja do końca sierpnia, a zatem niestety tylko 3 miesiące.
Sprzęt jest świetny, prosty w obsłudze i bardzo nam się sprawdził, pozwolił Mamie wydostać się z domu.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
anna-rostkowska@wp.pl
2
Leki / PEG a antydepresanty (i inne leki)
18 Luty 2016, 13:32:02
Drodzy PEGowicze i Opiekunowie,
mam pytanie o antydepresanty - czy przyjmujecie, a jesli tak to jakie? Mam dotąd brała Cital, ale ponoć - jako lek powlekany- nie powinen być przyjmowany przez PEGa. No i teraz przed nami wizyta u lekarza i ustalenie nowego leku. A jak to wygląda u Was?
3
Drodzy Chorzy i Opiekunowie,
piszę do Was z pytaniem i prośbą jak macie zorganizowaną opiekę nad chorym. Może coś podpowiecie co będzie można wykorzystać?
Chodzi mi i o tę NFZową, ale też po prosty jak Wy i Wasze rodziny radzicie sobie w ciągu dnia i nocy. Jestem tu początkująca i może uda mi się jakieś podpowiedzi wykorzystać. Chodzi mi szczególnie o sytuację, kiedy chory oddycha samodzielnie i nie ma PEG, jest siedzący, nie leżący, ale mimo to wymaga już stałej opieki i pomocy przy wszystkich życiowych czynnościach, bo nie jest w stanie sam nic zrobić. Dziękuję pięknie!