Marzenia

Zaczęty przez Bożenka_, 04 Lipiec 2014, 12:29:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bożenka_

Już trzynaście lat jestem modelem, pacjentem REHA PLUS-Centrum Edukacji Podyplomowej dla fizjoterapeutów w Krakowie. Na kursach mówię o swoich problemach fizycznych i pod tym kontem jestem ćwiczona. Opowiadam o przebiegu choroby, udzielam odpowiedzi na zadawane pytania. Może kiedyś padło pytanie o marzenia, nie pamiętam. Wenecja to  marzenie życia. Dwunastoletnia dziewczynka leżąca po operacji serca marzyła o Wenecji, gondoli...
W kwietniu 2014 r marzenie zostało spełnione.
Prywatnym sponsorem mojego marzenia był Aleksander Lizak prezes REHA PLUS. Opłacony miałam przelot samolotem, hotel dla mnie i osoby towarzyszącej.
Ubrana w ortezy, wsparta na kuli, podtrzymywana przez przyjaciółkę, człapiąca, potykająca się...zwiedzałam Wenecję, płynęłam gondolą...Dałam radę...Nie czułam bólu poranionych nóg przez ortezy...byłam tak szczęśliwa.
Każdy ma marzenia. Może trzeba też o nich mówić a nie trzymać je w tajemnicy. Moje zostało spełnione po 46 latach  ;D
SLA, choroba alkoholowa męża, setki problemów życia codziennego...i nadal mam marzenia. Najważniejsze marzenie... to że jeszcze dam radę  muszę sobie  spełniać sama  ;D  

teresa

Bożenko cieszę się razem z Tobą. Ja też całe życie marzę o wyjeździe do Włoch zobaczeniu Wenecji nocą z gondoli, ach... Spełniło się Twoje marzenie to może i moje się kiedyś spełni ;)
Pisz więcej Bożenko bo zarażasz optymizmem, którego tak bardzo nam potrzeba :)
A może jakąś fotkę pokażesz?

wiesia_m

#2
Bożenko, cieszymy się razem z Tobą :) czekamy na fotki

Tereniu, marzenia się spełniają :)



Ogaruus

Ja bym chciała jeszcze kiedyś pojeździć autem, ale się boję bo mam wolne i nieskoordynowane ruchy. Może na jakimś parkingu albo starym lotnisku spróbuję.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

jankar

Bożenko, ale fajnie, wstaw nam fotki z wyprawy, a dla sponsora całusek  :-*