Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - AnnaMagdalena

#1
Rotor 30 zł
Rama asekuracyjna do sedesu 80 zł 
#2
WITAM . Czy ktoś ma plastry Scopoderm ? Chętnie odkupię.
#3
Porady / Zagęszczacz pokarmów
29 Listopad 2018, 19:13:14
Polecam zagęszczacz do płynnych pokarmów, herbaty, kawy itd. Nie zmienia smaku ! Ja dziś kupiłam i widzę że jest dużo lepiej z połykaniem . Nazywa sie Nutilis Clear koszt okolo 60 zl za 175g , kupilam w aptece .
#4
Porady / Odrzucanie pomocy
05 Lipiec 2018, 11:32:17
Jestem bezsilna ... jak pomóc osobie która tego nie chce . Zalatwilam Palium- hospicjum domowe ...byl lekarz zakwalifikował tatę, na drugiej wizycie była pielęgniarka i był szok ... odmowa złość..i o co ? o to że przyjechała firmowym samochodem .  Musiałam składać deklarację że rezygnujemy ..po dwóch dniach . Miałam nadzieję że będzie psycholog że troszkę go podniesie na duchu że dotrze do niego , że będzie opieka lekarska bo nie jest pod żadna opieka , że będzie rehabilitant ... I na nic wszystko . O wentylacji domowej nie mam co nawet myśleć bo ojciec nie pójdzie do szpitala aby go mogli zakwalifikować. Zostaje tylko czekać i patrzeć ... I dzwonić po pogotowie jak się będzie coś działo.
#5
Leki / Fampyra
05 Grudzień 2017, 21:51:29
Czy jest ktoś kto stosował ten lek ?Czytałam o nim na forum chorych na stwardnienie rozsiane i przynosi efekty jeśli chodzi o poprawę chodzenia.
#6
Witam! Jeśli jest ktoś kto chciałby oddać lub sprzedać chodzik to ja bardzo potrzebuję
#7
Porady / Śląsk okolice Częstochowy
02 Listopad 2017, 20:39:18
Proszę o pomoc i podpowiedź gdzie w okolicy Częstochowy , Myszkowa znaleźć ośrodek z  wentylacją domową.  A może lepiej zgłosić chorego do opieki paliatywnej ? Zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Tata  w tej chwili porusza się sam ale bardzo ciężko mu to wychodzi , widać postęp choroby. Lekko się krztusi, ma niewyraźną mowę ,zaczyna narzekać na nadmiar śliny . Chciałabym mieć już ustalone gdzie znajdę w okolicy pomoc w opiece nie czekać z  tym do ostatniej chwili. Może ktoś jest z okolic i podpowie

pozdrawiam serdecznie
#8
Porady / Zaniki mięśni
30 Październik 2017, 17:45:39
  Moje pytanie dotyczy zaników mięśni , w tym przypadku chodzi o mięśnie nogi ( łydkę ) . Czy ktoś zaobserwował naprzemienne pogarszanie się ....to znowu odzyskiwanie ubytków w mięśniach ? Mój tata tak właśnie ma . Podobnie jest z poruszaniem palcami , kiedyś tego nie było teraz mówi że może poruszać.  Czym to można tłumaczyć ? Stosujemy Riluzol  ale też ze względu na podejrzenie neuroboreliozy ma ostrą kurację antybiotykami , ziołami , które są co jakiś czas zmieniane i po takiej zmianie właśnie teraz to obserwujemy . Poza tym ma szereg innych objawów wskazujących na SLA zresztą po badaniach w dwóch różnych szpitalach taką postawiono diagnozę. On sam wierzy , że to jednak coś związane z boreliozą a my nie mamy serca powiedzieć mu całej prawdy i odbierać nadziei .