Rozdrażnienie i depresja

Zaczęty przez włodek, 20 Luty 2007, 11:41:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna01


RILU

Ku pamięci Basi męża zaraz zapalam znicz pamięci tam gdzie mamy
wszystkich ,którzy byli z nami.
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

monika

 :(
WITAM OPIEKUJE SIE CHORA MAMA OD PEWNEGO CZASU U MAMY WYSTAPILY OPUCHLIZNA LEWEJ STRONY (REKA I NOGA) OD MIESIACA MAMA JUZ PRAWIE NIE WSTAJE ZAŁATWIA SIE W PAMPERSY PROSZE O POLECENIE DOBREGO NEUROLOGA KTORY MOZE PRZYJECHAC NA WIZYTE DOMOWA LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU ROZLOŻYL RECE SPECJALISTA Z REJONU TEZ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TYLKO CZEKAC NA SMIERC .MAMA MA 61 LAT CHOROBA ZACZEŁA SIE W POZDZIERNIKU 2008 OD UPADKU POTEM JUZ TYLKO WIEKSZE KLOPOTY Z CHODZENIEM MAMA MA PRZYKURCZONE RECE I NOGI JAK NA RAZIE NIE MA PROBLEMOW Z MOWA CHOCIAZ OD PEWNEGO CZASU ZACZYNA ZACHŁYSTYWAC SIE SLINA NARAZIE TŁUMACZY SIE ZE TO WINA PAPIEROSOW ZE NIE PALI PACZKI DZIENNIE TYLKO 1 NA 2 DNI I ZE JEJ SIE PLUCA OCZYSZCZAJA ALE JA WIEM ZE TO PRZEZ TA CHOROBE .MAMA PRZYJMUJE TYLKO WITAMINE E W DUZEJ DAWCE I BACLOFEN NA ROZLEZNIENIE MIESNI
PIJE TAKZE ZIOŁA BITNERA BARDZIEJ NA POPRAWIENIE SAMOPOCZUCIA CZY PRZYJMUJECIE JAKIES INNE LEKI OPRUCZ RILUTEKU
JESTESMY Z WARSZAWY PODAJE NR TEL 504-175-613
Z GORY DZIEKUJE ZA OKAZAŁA POMOC.
POZDRAWIAM I ZYCZE DUZO SILY W WALCE Z TA STRASZNA CHOROBA
MONIKA

Robert

Witam.
Jestem opiekunem żony chorej na SLA od maja 2008. Mieszkamy w Warszawie. Przede wszystkim trzeba się zarejestrować w poradni chorób mięśni w klinice na Banacha. ( proponuję dr Drac). W rejestracji koniecznie powiedzieć, że chodzi o chorego z -SLA ( są bardzo długie terminy ale proszę nie odpuszczać) - tych chorych traktują priorytetowo. Podczas wizyty u -pani doktor chory powinien dostać odpowiedni do jego stanu zestaw leków - należy o wszystkich dolegliwosciach wspomnieć ( ślinienie, bezsenność, lęki, depresja, przykurcze, pzrełykanie, mowa, oddech itd).Wiem, że to jest straszne przeżycie. Mój mail jest odkryty - służę pomocą.
Życzę wytrwałości.
Robert

monika

 :'(
WITAM
DZIEKUJE ZA ODP BYŁAM Z MAMA NA BANACH I TO WŁASNIE TAM ZALECONO  TAKIE LEKARSTWA I ZALECONO WIZYTE ZA PÓŁ ROKU  ALE MOZE SPRÓBUJEMY JESZCZE RAZ CHOCIAŻ MAMA NIE CHCE O TYM SŁYSZEĆ
POZDRAWIAM