Premierowy pokaz filmu dokumentalnego I AM BREATHING

Zaczęty przez mnd.pl, 19 Czerwiec 2013, 21:53:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu zaprasza na premierowy pokaz filmu dokumentalnego I AM BREATHING, który odbędzie się 21 czerwca o godz. 21 w Krużganku Galerii EL. Wstęp wolny. Pokaz jest częścią światowej kampanii dotyczącej stwardnienia zanikowego bocznego (MND/SLA).


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1371671581&archive=&start_from=&ucat=&

wiesia_m

#1


Join us at the ACE Centre for Global MND/ALS awareness day and a special screening of I AM BREATHING. The moving and emotional story of Neil Platt as he faces Motor Neurone Disease with humour, honesty and courage.

Wdycham - film o Neil Platt i chorobie Charcota.

Dołączać do nas przy Świetnym Centrum dla Global MND/ALS świadomość dzień i specjalny sprawdzanie z wdycham. ruszanie się i wzruszająca historia Neil Platt ponieważ on stoi przodem do choroby Charcota z humorem, uczciwości i odwagi.

Alienista606

wwiesia m...
hehehe ale ciekawe tlumaczenie....
moe wiedziec jakiego tlumacza uzylas???
zawsze tkie kwiatki mnie ciekawily...

a wlasciwie to aby bylo zgodnie z prawda to winno byc tak...

I am Breathing - A film about Neil Platt and Motor Neurone Disease.

Join us at the ACE Centre for Global MND/ALS awareness day and a special screening of I AM BREATHING. The moving and emotional story of Neil Platt as he faces Motor Neurone Disease with humour, honesty and courage.

JA ODDYCHAM -film o Nellu Plattcie i chorobie neuronu rruchowego

dolacz do nas w ACE Centre podczas swiatowego dnia swiadomosci o chorobie neuronu rruchowego i stwardnieniu zanikowym bocznym w czasie specjalnego pokazu " Ja Oddycham". Poruszajacej i emocjonujacej opowiesci o Nellu Plattcie  i jego zmaganiach pelnych humoru, uczciwość i odwagi  z choroba neuronu ruchowego

wiesia_m

To był pierwszy lepszy z wyszukiwarki. Świetnie że przetłumaczyłeś, dzięki Ci za to.
http://www.translatica.pl/
Pozdrawiam.

Alienista606

ok to wiecej go nie uzywaj............... jakies badziewie  to juz google jest blizsze prawdzie...