Przyrost mięśni

Zaczęty przez asiabul, 29 Lipiec 2013, 12:07:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asiabul

Czy mozecie mi polecić cos na przyrost miesni?

wiesia_m


Słońce

Białko czyli nutridrinki proteinowe, protifar itp, przy rehabilitacji mąż bral creatine.
Pzdr Słońce

asiabul

Slońce ale powiedz ktoś wam to polecił czy na własna reke to kupic. Zapytać lekarza czy jak?

Słońce

Kreatyne polecili na banacha a bialkowanie męza fizjoterapeuta ale w szpitalu tez dodawali bialko protifar (na recepte) i nutridrinki  proteinowe jakie przynosilam (kupowalam na allegro nutridrink protein albo fresubin protein to to samo), bialkowanie tez zapobiega odlezynom.
Pzdr Słońce

Maria Magda

Mój mąż ma kłopot z gęstą, lepką śliną po zjedzeniu niektórych pokarmów np. po słodkich. Od jakiegoś czasu chudnie coraz bardziej. Próbowałam podawać nutridrink, ale strasznie się po nich męczył. ślina pojawiała się ok. 0,5 godz po zjedzeniu do tego stopnia, że nawet nie mógł mówić. Co można podawać wzamian ? Może ktoś z Was mógłby coś poradzić???Dodam tylko, że chodzi mi o drogę doustną (nie mamy PEGA).

Słońce

Nutridrink protein ma 20g bialka w 200ml wiec nie mało fakt jest to droga impreza w skali miesiąca. Jesli ktos ma już PEGa to Nutrison Energy z zywienia na koszt NFZ.
Pzdr Słońce

Bożenka_

Proteiny to białka proste...więcej białka w białku... ;D
Argininy to też białka.
Węglowodany to cukry proste.
Sterydów w naszym organizmach nie ma więc nie możemy poprawić ich działania.
Mięśnie w SLA nie zanikają z powody tego, że nie chcą być balastem dla naszego ciała.

Od pierwszego lipca codziennie wypijam jednego Nutridrinka proteinowego.
Założyłam "zeszyt krawcowej"  ;D. Mierzę i ważę swoje ciało raz w tygodniu. Pomiary skończę ostatniego października. Coś muszę robić, nie mogę tylko "chorować" a tak mam zabawę z metrem krawieckim. Gdy strzelam drinka na czczo po chwili czuję głód. Wcześniej mogłam nic nie jeść cały dzień, nie odczuwałam głodu i potrzeby jedzenia.
Nutridrinki nie podaje się według masy ciała.

Dawno temu dostawałam sandoglobulinę. 40 trzygramówek raz na kwartał. Niestety sandoglobulinę odebrano chorym.

moni_kowalska

Według mojej wiedzy (a dużo czytam o medycynie), mięśnie nie budują się od białka tylko od węglowodanów. Polecam lekturę książek Anthony Williama, on tam dużo wyjaśnia. Generalnie ludzie nie potrzebują dużo białka, wręcz jedzą go aż nadto codziennie. Oczywiście mówimy tutaj o dobrych węglach, czyli nie cukierki i nie czekolada, ale np. ziemniaki czy banan

Więcej info:
https://www.medicalmedium.com/thyroid-healing-medical-medium/muscle-weakness
http://www.medicalmedium.com/thyroid-healing-medical-medium/muscle-cramps
https://www.medicalmedium.com/blog/truth-about-protein

Dla mnie facet ma duży autorytet bo na jego poradach ludzie bardzo ładnie wychodzą sobie z wielu ciężkich, rzekomo niewyleczalnych chorób

Ogaruus

Cytat: moni_kowalska w 19 Wrzesień 2019, 23:00:00Według mojej wiedzy (a dużo czytam o medycynie), mięśnie nie budują się od białka tylko od węglowodanów.

Nie zgadzam się. Dostarczanie odpowiedniej ilości białka jest bardzo potrzebny chorym neurologicznym i onkologicznym. Odbiałczenie skutkuje powstawaniem odleżyn !!! Chorzy na SLA, którzy mają problemy z połykaniem powinni dostarczać organizmowi białko np. poprzez picie nutridrinków lub dosypywać bezsmakowe białko do potraw.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

meg

#10
Spoko, bez białka, bez węglowodanów, zostaną niektóre warzywa (koniecznie ozonowane) i strukturyzowana woda ::)